Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46759191・Štúrová 454/44, 900 84 Báhoň・Založené 2012
Obrat 2025
34 tis. €
+17 %Zisk 2025
−277 €
−125 %Aktíva
17 tis. €
−9,6 %Vlastný kapitál
2 788 €
−9,0 %Zadlženosť
84,0 %
−0,1 ppHrubá marža
37,3 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,8 %
−4,7 ppZisk / výnosy
ROA
-1,6 %
−7,4 ppRentabilita aktív
ROE
-9,9 %
−47 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,49
+61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
63 €
−96 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
539,7 %
+516 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 518 €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 858 € | −41 € | 1 125 € | −277 € |
| Daň z príjmov | 416 € | 186 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 840 € | 7 204 € | 19 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 131 € | 824 € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 131 € | 824 € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 709 € | 6 380 € | 4 871 € | 7 143 € |
| Zásoby | 82 € | 158 € | 135 € | 144 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 446 € | 5 572 € | 2 645 € | 4 732 € |
| Finančné účty | 1 181 € | 650 € | 2 091 € | 2 267 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 840 € | 7 204 € | 19 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 980 € | 1 940 € | 3 065 € | 2 788 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 989 € | −3 131 € | −3 168 € | −2 099 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 858 € | −41 € | 1 125 € | −277 € |
| Záväzky | 2 860 € | 5 264 € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 745 € | 5 187 € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 115 € | 77 € | 143 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Štúrová 454/44, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Adresa Štúrová 454/44, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.