Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46760121・Komárany 38, 09301 Komárany・Založené 2012
Obrat 2024
269 tis. €
+53 %Zisk 2024
18 tis. €
+263 %Aktíva
267 tis. €
−21 %Vlastný kapitál
118 tis. €
+18 %Zadlženosť
56,0 %
−15 ppHrubá marža
25,3 %
−7,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,6 %
+3,8 ppZisk / výnosy
ROA
6,6 %
+5,2 ppRentabilita aktív
ROE
15,1 %
+10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,19
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
+263 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
108 tis. €
−48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 186 tis. € | 203 tis. € | 167 tis. € | 229 tis. € |
| Pridaná hodnota | 59 tis. € | 51 tis. € | 55 tis. € | 58 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 208 tis. € | 223 tis. € | 176 tis. € | 269 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 915 € | 8 254 € | 4 885 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 636 € | 2 194 € | 1 299 € | 4 709 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 636 € | 2 194 € | 1 299 € | 4 709 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 255 tis. € | 241 tis. € | 339 tis. € | 267 tis. € |
| Neobežný majetok | 114 tis. € | 95 tis. € | 89 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 114 tis. € | 95 tis. € | 89 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 141 tis. € | 145 tis. € | 250 tis. € | 134 tis. € |
| Zásoby | 103 tis. € | 112 tis. € | 134 tis. € | 75 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 12 tis. € | 98 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 36 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 255 tis. € | 241 tis. € | 339 tis. € | 267 tis. € |
| Vlastné imanie | 87 tis. € | 95 tis. € | 100 tis. € | 118 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 738 € | 1 738 € | 1 738 € | 1 738 € |
| HV minulých rokov | 69 tis. € | 78 tis. € | 87 tis. € | 92 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 915 € | 8 254 € | 4 885 € | 18 tis. € |
| Záväzky | 169 tis. € | 146 tis. € | 239 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 33 tis. € | 35 tis. € | 12 tis. € | 9 001 € |
| Krátkodobé záväzky | 389 € | 990 € | 43 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 135 tis. € | 109 tis. € | 185 tis. € | 115 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Komárany 38, 09301 Komárany, Slovenská republika
Adresa Komárany 38, 09301 Komárany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.