Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46771069・Mlynica 117, 05991 Mlynica・Založené 2012
Obrat 2025
8 980 €
−47 %Zisk 2025
−1 213 €
+63 %Aktíva
19 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
11 tis. €
−9,9 %Zadlženosť
41,4 %
+21 ppHrubá marža
10,6 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,5 %
+6,0 ppZisk / výnosy
ROA
-6,4 %
+15 ppRentabilita aktív
ROE
-11,0 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,27
−48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−873 €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-38,9 %
−28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 867 €
−4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € | 7 448 € |
| Pridaná hodnota | 2 677 € | 3 058 € | 2 265 € | 790 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 8 980 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 769 € | 1 985 € | −3 316 € | −1 213 € |
| Daň z príjmov | 348 € | 352 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 688 € | 1 938 € | 1 188 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 688 € | 1 938 € | 1 188 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 1 318 € | −67 € | 160 € | −857 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 7 807 € | 8 576 € | 11 tis. € | 7 244 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 769 € | 1 985 € | −3 316 € | −1 213 € |
| Záväzky | 736 € | 1 899 € | 3 114 € | 7 798 € |
| Dlhodobé záväzky | 24 € | 24 € | 24 € | 24 € |
| Krátkodobé záväzky | 712 € | 575 € | 3 090 € | 7 774 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 1 300 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Mlynica 117, 05991 Mlynica, Slovenská republika
Adresa Mlynica 117, 05991 Mlynica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Ladislav Janiga, fotoreportážne služby, s.r.o.
Mlynica 117, 05991 Mlynica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.