Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46775978・Garbiarska 2, 04001 Košice・Založené 2012
Obrat 2021
50 tis. €
−18 %Zisk 2021
−12 tis. €
−353 %Aktíva
127 tis. €
−1,7 %Vlastný kapitál
7 313 €
−62 %Zadlženosť
94,3 %
+9,2 ppHrubá marža
195,0 %
+19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-23,9 %
−32 ppZisk / výnosy
ROA
-9,4 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
-164,5 %
−189 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,14
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
−353 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−101 tis. €
−4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 51 tis. € | 40 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 56 tis. € | 62 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 604 € | 938 € | 4 746 € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 480 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 109 tis. € | 116 tis. € | 130 tis. € | 127 tis. € |
| Neobežný majetok | 96 tis. € | 106 tis. € | 119 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 96 tis. € | 106 tis. € | 119 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 9 006 € | 8 858 € | 14 tis. € |
| Finančné účty | 705 € | 1 097 € | 1 644 € | 1 608 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 109 tis. € | 116 tis. € | 130 tis. € | 127 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € | 7 313 € |
| Základné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| HV minulých rokov | −4 524 € | −2 419 € | −1 481 € | 2 844 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 604 € | 938 € | 4 746 € | −12 tis. € |
| Záväzky | 96 tis. € | 101 tis. € | 110 tis. € | 120 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 685 € | 3 485 € | 3 485 € | 3 485 € |
| Krátkodobé záväzky | 89 tis. € | 98 tis. € | 107 tis. € | 117 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Považská 2, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Juhoslovanská 1, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Kupeckého 19, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Považská 2, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Juhoslovanská 1, 04013 Košice, Slovenská republika
Adresa Kupeckého 19, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Považská 2, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Juhoslovanská 1, 04013 Košice, Slovenská republika
Adresa Považská 2, 04011 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.