Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46785698・Hollého 645, 010 01 Žilina・Založené 2012
Obrat 2025
155 tis. €
−12 %Zisk 2025
882 €
+1 860 %Aktíva
56 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
6 882 €
−65 %Zadlženosť
87,7 %
+29 ppHrubá marža
46,9 %
+4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
+1,5 ppRentabilita aktív
ROE
12,8 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,15
+2,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 842 €
+83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
52,1 %
−43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 145 tis. € | 177 tis. € | 152 tis. € |
| Pridaná hodnota | 51 tis. € | 62 tis. € | 75 tis. € | 71 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 104 tis. € | 145 tis. € | 177 tis. € | 155 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 984 € | 1 640 € | 45 € | 882 € |
| Daň z príjmov | 451 € | 491 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 48 tis. € | 52 tis. € | 49 tis. € | 56 tis. € |
| Neobežný majetok | 415 € | 0 € | 0 € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 415 € | 0 € | 0 € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 47 tis. € | 52 tis. € | 49 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € |
| Finančné účty | 26 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 48 tis. € | 52 tis. € | 49 tis. € | 56 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € | 6 882 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 984 € | 1 640 € | 45 € | 882 € |
| Záväzky | 28 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 158 € | 54 € | 388 € | 8 247 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 6 280 € | 4 381 € | 3 721 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 612 € | 8 187 € | 1 569 € | 9 507 € |
| Rezervy | 1 575 € | 3 346 € | 0 € | 431 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Bajzova 3120/26, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova ulica 205/18, 96681 Žarnovica, Slovenská republika
Adresa Rosinská 8542/32C, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jarná 2598/32, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 3219/4, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bajzova 3120/26, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova ulica 205/18, 96681 Žarnovica, Slovenská republika
Adresa Rosinská 8542/32C, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Rosinská 8542/32C, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Mládeže 83, 03861 Lipovec, Slovenská republika
Adresa Jarná 2598/32, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 3219/4, 01007 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.