Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46796070・Kúpeľná ulica 584, 92551 Šintava・Založené 2012
Obrat 2025
139 tis. €
−38 %Zisk 2025
−5 347 €
−539 %Aktíva
136 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
90 tis. €
−5,6 %Zadlženosť
33,2 %
−8,0 ppHrubá marža
27,5 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,9 %
−4,4 ppZisk / výnosy
ROA
-3,9 %
−4,7 ppRentabilita aktív
ROE
-5,9 %
−7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,29
+22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 152 €
−216 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-28,8 %
−95 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
58 tis. €
−2,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 234 tis. € | 309 tis. € | 223 tis. € | 136 tis. € |
| Pridaná hodnota | 27 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 237 tis. € | 317 tis. € | 223 tis. € | 139 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 10 tis. € | 18 tis. € | 1 218 € | −5 347 € |
| Daň z príjmov | 4 755 € | 6 454 € | 2 354 € | 1 195 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 755 € | 6 454 € | 2 354 € | 1 195 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 82 tis. € | 173 tis. € | 163 tis. € | 136 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 179 € | 34 tis. € | 36 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 179 € | 34 tis. € | 36 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 tis. € | 138 tis. € | 126 tis. € | 102 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 45 tis. € | 127 tis. € | 110 tis. € | 99 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 3 700 € |
| Časové rozlíšenie | 865 € | 1 229 € | 791 € | 1 910 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 82 tis. € | 173 tis. € | 163 tis. € | 136 tis. € |
| Vlastné imanie | 77 tis. € | 95 tis. € | 96 tis. € | 90 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 61 tis. € | 71 tis. € | 89 tis. € | 90 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 10 tis. € | 18 tis. € | 1 218 € | −5 347 € |
| Záväzky | 4 693 € | 77 tis. € | 67 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 163 € | 199 € | 285 € | 373 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 530 € | 77 tis. € | 67 tis. € | 45 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 938 € | 0 € | 61 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Kúpeľná ulica 584, 92551 Šintava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná ulica 584, 92551 Šintava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná ulica 584, 92551 Šintava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.