Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46799320・Bzovícka 20, 85107 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2025
4,73 mil. €
+43 %Zisk 2025
1,05 mil. €
+35 %Aktíva
3,77 mil. €
−3,7 %Vlastný kapitál
2,88 mil. €
−11 %Zadlženosť
23,7 %
+6,2 ppHrubá marža
35,7 %
−3,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,1 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
27,7 %
+8,0 ppRentabilita aktív
ROE
36,3 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,94
−50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1,33 mil. €
+35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2,2 mil. €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,3 mil. € | 2,56 mil. € | 3,29 mil. € | 4,67 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,45 mil. € | 1,02 mil. € | 1,29 mil. € | 1,67 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,35 mil. € | 2,57 mil. € | 3,3 mil. € | 4,73 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 896 tis. € | 514 tis. € | 772 tis. € | 1,05 mil. € |
| Daň z príjmov | 242 tis. € | 141 tis. € | 212 tis. € | 284 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 242 tis. € | 141 tis. € | 212 tis. € | 284 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,93 mil. € | 3,19 mil. € | 3,92 mil. € | 3,77 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,36 mil. € | 1,32 mil. € | 859 tis. € | 810 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 829 tis. € | 780 tis. € | 841 tis. € | 775 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 7 623 € | 13 tis. € | 7 819 € | 2 167 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 528 tis. € | 530 tis. € | 10 tis. € | 33 tis. € |
| Obežný majetok | 1,56 mil. € | 1,86 mil. € | 3,05 mil. € | 2,95 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 249 tis. € | 800 tis. € | 843 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 637 tis. € | 591 tis. € | 1,29 mil. € | 1,73 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 926 tis. € | 1,02 mil. € | 960 tis. € | 380 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 542 € | 5 371 € | 5 211 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,93 mil. € | 3,19 mil. € | 3,92 mil. € | 3,77 mil. € |
| Vlastné imanie | 2,44 mil. € | 2,78 mil. € | 3,23 mil. € | 2,88 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 1,54 mil. € | 2,26 mil. € | 2,45 mil. € | 1,83 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 896 tis. € | 514 tis. € | 772 tis. € | 1,05 mil. € |
| Záväzky | 490 tis. € | 408 tis. € | 686 tis. € | 896 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 113 € | 101 tis. € | 73 tis. € | 74 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | −158 tis. € | −118 tis. € | 390 tis. € | 749 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 642 tis. € | 415 tis. € | 223 tis. € | 68 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 708 € | 9 121 € | 0 € | 4 334 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Bzovícka 3175/20, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Repašského 6, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Repašského 6, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Clementisa 6444/5, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3175/20, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bzovícka 3175/20, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Klementisa 6444/5, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Klementisa 6444/5, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Repašského 6, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Clementisa 6444/5, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.