Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46804935・Továrenská 215/16, 976 31 Vlkanová・Založené 2012
Obrat 2025
257 tis. €
−18 %Zisk 2025
−8 721 €
+8,8 %Aktíva
125 tis. €
−8,9 %Vlastný kapitál
−78 tis. €
−46 %Zadlženosť
162,1 %
+23 ppHrubá marža
22,6 %
−4,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,4 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
-6,9 %
Rentabilita aktív
ROE
11,2 %
−6,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,14
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 801 €
+11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-28,2 %
−3,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−69 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 425 tis. € | 428 tis. € | 315 tis. € | 257 tis. € |
| Pridaná hodnota | 70 tis. € | 72 tis. € | 87 tis. € | 58 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 425 tis. € | 432 tis. € | 315 tis. € | 257 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 229 € | −95 tis. € | −9 561 € | −8 721 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 241 tis. € | 148 tis. € | 138 tis. € | 125 tis. € |
| Neobežný majetok | 83 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 83 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 158 tis. € | 148 tis. € | 138 tis. € | 125 tis. € |
| Zásoby | 116 tis. € | 96 tis. € | 90 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 184 € | 8 424 € | 8 021 € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 39 tis. € | 43 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 241 tis. € | 148 tis. € | 138 tis. € | 125 tis. € |
| Vlastné imanie | 63 tis. € | −32 tis. € | −53 tis. € | −78 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 24 tis. € | 17 tis. € | −77 tis. € | −87 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 229 € | −95 tis. € | −9 561 € | −8 721 € |
| Záväzky | 178 tis. € | 180 tis. € | 191 tis. € | 203 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 601 € | 863 € | 1 133 € | 1 331 € |
| Krátkodobé záväzky | 103 tis. € | 65 tis. € | 89 tis. € | 110 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 70 tis. € | 109 tis. € | 100 tis. € | 91 tis. € |
| Rezervy | 3 966 € | 4 083 € | 373 € | 1 114 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hlavná ulica 220/47, 92210 Trebatice, Slovenská republika
Adresa Brezová 2532/70, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Papiernická 2, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Studená 8, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Preseľany 29, 95612 Preseľany, Slovenská republika
Adresa Brezová 2532/70, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 220/47, 92210 Trebatice, Slovenská republika
Adresa Brezová 2532/70, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Studená 8, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.