Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Kominárstvo Lesay s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46806636Záhumenská 20/95, 92207 Veľké KostoľanyZaložené 2012

Obrat 2025

24 tis. €

−36 %
IČO
46806636
DIČ
2023590679
IČ DPH
Sídlo
Kominárstvo Lesay s.r.o.Záhumenská 20/95 92207 Veľké Kostoľany
Dátum vzniku
utorok 4. septembra 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/29998/T

Zisk 2025

4 958 €

−53 %

Aktíva

58 tis. €

+7,0 %

Vlastný kapitál

57 tis. €

+9,5 %

Zadlženosť

1,8 %

−2,3 pp

Hrubá marža

27,1 %

−8,3 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−53 %
1 856 €2 182 €1 833 €2 170 €3 196 €2 189 €6 946 €4 754 €4 024 €7 037 €10 tis. €4 958 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−36 %
3 359 €25 tis. €17 tis. €20 tis. €29 tis. €25 tis. €37 tis. €41 tis. €36 tis. €32 tis. €38 tis. €24 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

20,7 %

−7,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

8,6 %

−11 pp

Rentabilita aktív

ROE

8,7 %

−11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

54,37

+126 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

5 527 €

−55 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,3 %

−4,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

57 tis. €

+9,5 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

19,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

3 377 €201425 tis. €201517 tis. €201620 tis. €201729 tis. €201825 tis. €201937 tis. €202044 tis. €202136 tis. €202232 tis. €202338 tis. €202424 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru36 tis. €32 tis. €38 tis. €24 tis. €
Pridaná hodnota9 949 €11 tis. €13 tis. €6 488 €
Výnosy z hospodárskej činnosti36 tis. €32 tis. €38 tis. €24 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 024 €7 037 €10 tis. €4 958 €
Daň z príjmov795 €1 269 €1 868 €569 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok58 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie57 tis. €
  • Záväzky1 066 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom36 tis. €43 tis. €54 tis. €58 tis. €
Neobežný majetok829 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok829 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok35 tis. €43 tis. €54 tis. €58 tis. €
Zásoby118 €0 €54 €172 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 591 €2 304 €3 018 €2 108 €
Finančné účty30 tis. €41 tis. €51 tis. €56 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky36 tis. €43 tis. €54 tis. €58 tis. €
Vlastné imanie34 tis. €41 tis. €52 tis. €57 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov25 tis. €29 tis. €36 tis. €46 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 024 €7 037 €10 tis. €4 958 €
Záväzky1 151 €1 636 €2 249 €1 066 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky1 151 €1 636 €2 249 €1 066 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

540 €637 €517 €607 €903 €648 €1 376 €966 €795 €1 269 €1 868 €569 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné streda 18. júla 2018 – pondelok 11. januára 2021
  • čistenie a kontrola komínovPlatné od utorok 4. septembra 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 4. septembra 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 4. septembra 2012
  • preskúšavanie komínovPlatné od utorok 4. septembra 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od utorok 4. septembra 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od utorok 4. septembra 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod pondelok 16. mája 2016

    Adresa Potočná 22/22, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 4. septembra 2012

    Adresa Záhumenská 20/95, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 16. mája 2016 – pondelok 11. januára 2021

    Adresa Námestie 1. Mája 852/57, 92205 Chtelnica, Slovenská republika

  • Ján LesayZaniknuté
    Konateľutorok 4. septembra 2012 – pondelok 11. januára 2021

    Adresa Potočná 20, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 12. januára 2021

    Adresa Záhumenská 20/95, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Ján LesayZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. septembra 2012 – pondelok 11. januára 2021

    Adresa Potočná 20, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/29998/T
Hlavná činnosť
Generálne čistenie budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Kominárstvo Lesay s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Kominárstvo Lesay s.r.o.

Záhumenská 20/95, 92207 Veľké Kostoľany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.