Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46806733・Soľ 376, 09435 Soľ・Založené 2012
Obrat 2025
167 tis. €
−13 %Zisk 2025
−63 tis. €
−374 %Aktíva
134 tis. €
−21 %Vlastný kapitál
−316 tis. €
−25 %Zadlženosť
336,1 %
+86 ppHrubá marža
74,9 %
+27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-37,5 %
−49 ppZisk / výnosy
ROA
-46,8 %
−60 ppRentabilita aktív
ROE
19,8 %
+29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,81
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−62 tis. €
−359 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,6 %
−5,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−31 tis. €
−213 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 96 tis. € | 87 tis. € | 180 tis. € | 147 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 60 tis. € | 87 tis. € | 110 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 137 tis. € | 87 tis. € | 193 tis. € | 167 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 tis. € | −2 916 € | 23 tis. € | −63 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 971 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 127 tis. € | 123 tis. € | 169 tis. € | 134 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 3 573 € | 1 851 € | 1 111 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 3 573 € | 1 851 € | 1 111 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 120 tis. € | 167 tis. € | 133 tis. € |
| Zásoby | 9 073 € | 9 073 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 92 tis. € | 90 tis. € | 138 tis. € | 131 tis. € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € | 2 026 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 127 tis. € | 123 tis. € | 169 tis. € | 134 tis. € |
| Vlastné imanie | −273 tis. € | −276 tis. € | −253 tis. € | −316 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −265 tis. € | −278 tis. € | −281 tis. € | −259 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 tis. € | −2 916 € | 23 tis. € | −63 tis. € |
| Záväzky | 400 tis. € | 399 tis. € | 422 tis. € | 449 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 406 € | 614 € | 281 tis. € | 282 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 399 tis. € | 398 tis. € | 140 tis. € | 164 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 804 € | 715 € | 1 572 € | 4 109 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Benkovce 130, 09402 Benkovce, Slovenská republika
Adresa Benkovce 130, 09402 Benkovce, Slovenská republika
Adresa Benkovce 130, 09402 Benkovce, Slovenská republika
Adresa Benkovce 130, 09402 Benkovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.