Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Follow Up, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 46809180Kameničany 61, 018 54 KameničanyZaložené 2012

Obrat 2025

303 tis. €

+16 %
IČO
46809180
DIČ
2023585872
IČ DPH
SK2023585872, podľa §4, registrácia od streda 12. marca 2014
Sídlo
Follow Up, s. r. o.Kameničany 61 018 54 Kameničany
Dátum vzniku
sobota 25. augusta 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/26806/R

Zisk 2025

154 tis. €

+63 %

Aktíva

587 tis. €

+14 %

Vlastný kapitál

544 tis. €

+40 %

Zadlženosť

7,3 %

−17 pp

Hrubá marža

87,4 %

+2,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+63 %
12 tis. €10 tis. €11 tis. €14 tis. €32 tis. €14 tis. €54 tis. €7 600 €57 tis. €257 tis. €94 tis. €154 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+49 %
68 tis. €92 tis. €58 tis. €71 tis. €102 tis. €78 tis. €140 tis. €88 tis. €113 tis. €298 tis. €198 tis. €295 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

51,0 %

+15 pp

Zisk / výnosy

ROA

26,3 %

+8,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

28,4 %

+4,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,67

+374 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

208 tis. €

+63 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

25,7 %

−0,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

236 tis. €

+361 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

14,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

68 tis. €201492 tis. €201558 tis. €201674 tis. €2017102 tis. €201878 tis. €2019147 tis. €202093 tis. €2021114 tis. €2022528 tis. €2023261 tis. €2024303 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru113 tis. €298 tis. €198 tis. €295 tis. €
Pridaná hodnota86 tis. €239 tis. €168 tis. €258 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti114 tis. €528 tis. €261 tis. €303 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení57 tis. €257 tis. €94 tis. €154 tis. €
Daň z príjmov6 681 €76 tis. €33 tis. €53 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok309 tis. €
  • Obežný majetok277 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie544 tis. €
  • Záväzky43 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom273 tis. €444 tis. €516 tis. €587 tis. €
Neobežný majetok188 tis. €92 tis. €340 tis. €309 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok188 tis. €92 tis. €340 tis. €309 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok85 tis. €352 tis. €176 tis. €277 tis. €
Zásoby0 €0 €32 tis. €32 tis. €
Dlhodobé pohľadávky19 tis. €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky12 tis. €103 tis. €110 tis. €125 tis. €
Finančné účty53 tis. €249 tis. €35 tis. €121 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky273 tis. €444 tis. €516 tis. €587 tis. €
Vlastné imanie136 tis. €327 tis. €389 tis. €544 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov27 tis. €18 tis. €243 tis. €338 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení57 tis. €257 tis. €94 tis. €154 tis. €
Záväzky137 tis. €117 tis. €127 tis. €43 tis. €
Dlhodobé záväzky357 €116 €142 €168 €
Krátkodobé záväzky115 tis. €116 tis. €125 tis. €42 tis. €
Bankové úvery dlhodobé22 tis. €1 666 €1 289 €1 289 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

3 780 €2 956 €0 €4 675 €9 260 €4 807 €15 tis. €3 136 €6 681 €76 tis. €33 tis. €53 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 25. augusta 2012
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Počítačové službyPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Poskytovanie poštových služiebPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Prieskum verejnej mienkyPlatné od sobota 25. augusta 2012
  • Reklamné a marketingové službyPlatné od sobota 25. augusta 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 25. augusta 2012

    Adresa Kameničany 61, 01854 Kameničany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 25. augusta 2012

    Adresa Kameničany 61, 01854 Kameničany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/26806/R
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Follow Up, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Follow Up, s. r. o.

Kameničany 61, 018 54 Kameničany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.