Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46813616・Brančíková 2126/6, 91105 Trenčín・Založené 2012
Obrat 2025
14 tis. €
+22 %Zisk 2025
3 136 €
+162 %Aktíva
1 659 €
+6,3 %Vlastný kapitál
−1 090 €
+73 %Zadlženosť
165,7 %
−197 ppHrubá marža
26,3 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,4 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
189,0 %
+112 ppRentabilita aktív
ROE
-287,7 %
−258 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,60
+119 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 485 €
+147 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 090 €
+73 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 18 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Pridaná hodnota | −568 € | 523 € | 1 539 € | 3 687 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 18 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −720 € | 152 € | 1 198 € | 3 136 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 27 € | 212 € | 349 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 212 € | 349 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 454 € | 2 546 € | 1 560 € | 1 659 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 454 € | 2 546 € | 1 560 € | 1 659 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 992 € | 1 087 € | 1 558 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 454 € | 1 554 € | 473 € | 101 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 454 € | 2 546 € | 1 560 € | 1 659 € |
| Vlastné imanie | −6 170 € | −5 298 € | −4 100 € | −1 090 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −11 tis. € | −10 tis. € | −10 tis. € | −9 226 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −720 € | 152 € | 1 198 € | 3 136 € |
| Záväzky | 6 624 € | 7 844 € | 5 660 € | 2 749 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 624 € | 7 844 € | 5 659 € | 2 749 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 1 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa P.O.Hviezdoslava 63/19, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Halalovka 2881/62, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa P.O.Hviezdoslava 63/19, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Halalovka 2881/62, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.