Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46815066・1.mája 1164/12, 93541 Tekovské Lužany・Založené 2012
Obrat 2025
9 859 €
−58 %Zisk 2025
−7 632 €
+61 %Aktíva
1 357 €
−88 %Vlastný kapitál
−11 tis. €
−208 %Zadlženosť
933,2 %
+800 ppHrubá marža
-203,0 %
−133 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-77,4 %
+5,9 ppZisk / výnosy
ROA
-562,4 %
−384 ppRentabilita aktív
ROE
67,5 %
−467 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,11
−85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 292 €
+63 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,7 %
−4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−11 tis. €
−157 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 57 tis. € | 24 tis. € | 4 697 € |
| Pridaná hodnota | 1 505 € | 4 409 € | −16 tis. € | −9 536 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 57 tis. € | 24 tis. € | 9 859 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 613 € | 1 116 € | −20 tis. € | −7 632 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 110 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 30 tis. € | 11 tis. € | 1 357 € |
| Neobežný majetok | 3 224 € | 1 976 € | 728 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 224 € | 1 976 € | 728 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 28 tis. € | 10 tis. € | 1 357 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 973 € | 80 € | 80 € | 80 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 27 tis. € | 10 tis. € | 1 277 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 30 tis. € | 11 tis. € | 1 357 € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 16 tis. € | −3 674 € | −11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 9 865 € | 11 tis. € | −8 674 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 613 € | 1 116 € | −20 tis. € | −7 632 € |
| Záväzky | 5 792 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 34 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 758 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa 1. mája 1164/12, 93541 Tekovské Lužany, Slovenská republika
Adresa 1. mája 1164/12, 93541 Tekovské Lužany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.