Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46840869・Galvaniho 7/D, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2012
Obrat 2018
9 619 €
−49 %Zisk 2018
−18 tis. €
+34 %Aktíva
38 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
−278 tis. €
−7,0 %Zadlženosť
827,1 %
+239 ppHrubá marža
-36,3 %
+48 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-188,8 %
−43 ppZisk / výnosy
ROA
-47,5 %
+4,0 ppRentabilita aktív
ROE
6,5 %
−4,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,12
−6,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−18 tis. €
+31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−277 tis. €
−2,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-45,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 46 tis. € | 73 tis. € | 19 tis. € | 9 619 € |
| Pridaná hodnota | −7 294 € | −39 tis. € | −16 tis. € | −3 491 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 46 tis. € | 73 tis. € | 19 tis. € | 9 619 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −28 tis. € | −71 tis. € | −27 tis. € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 960 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | — | — | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 80 tis. € | 66 tis. € | 53 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 329 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 329 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 71 tis. € | 53 tis. € | 41 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 62 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 391 € | 6 864 € | 3 401 € | 3 098 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 5 434 € | 1 900 € | 1 342 € | 5 170 € |
| Časové rozlíšenie | 3 900 € | — | — | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 80 tis. € | 66 tis. € | 53 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | −161 tis. € | −232 tis. € | −260 tis. € | −278 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −138 tis. € | −166 tis. € | −237 tis. € | −265 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −28 tis. € | −71 tis. € | −27 tis. € | −18 tis. € |
| Záväzky | 241 tis. € | 298 tis. € | 313 tis. € | 316 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 186 € | 250 € | 278 € | 278 € |
| Krátkodobé záväzky | 239 tis. € | 297 tis. € | 312 tis. € | 316 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 392 € | 1 407 € | 255 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Stegmayergasse 8, 1120 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Royova 1656/8, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Stegmayergasse 16/16, 1120 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Neilreichgasse 112/11a, 1100 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Royova 1656/8, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Stegmayergasse 16/16, 1120 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Stegmayergasse 16/16, 1120 Viedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
MSO SK s.r.o.
Galvaniho 7/D, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.