Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Alfa Medical Team, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46841148Priemyselná 6, 917 05 TrnavaZaložené 2013

Obrat 2025

998 tis. €

+2,7 %
IČO
46841148
DIČ
2023743381
IČ DPH
SK2023743381, podľa §4, registrácia od piatok 21. augusta 2015
Sídlo
Alfa Medical Team, s.r.o.Priemyselná 6 917 05 Trnava
Dátum vzniku
piatok 5. apríla 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/31386/T

Zisk 2025

52 tis. €

+13 %

Aktíva

1,95 mil. €

+175 %

Vlastný kapitál

232 tis. €

+29 %

Zadlženosť

88,1 %

−19 pp

Hrubá marža

33,4 %

+4,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+13 %
2 934 €5 509 €−22 tis. €−35 tis. €−35 tis. €9 862 €8 189 €33 tis. €17 tis. €31 tis. €46 tis. €52 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+2,9 %
45 tis. €95 tis. €186 tis. €352 tis. €316 tis. €551 tis. €863 tis. €872 tis. €963 tis. €918 tis. €970 tis. €998 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,2 %

+0,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,7 %

+4,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

22,4 %

−3,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,11

+16 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

67 tis. €

+15 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,5 %

+1,5 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

185 tis. €

+47 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

32,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

45 tis. €201495 tis. €2015186 tis. €2016352 tis. €2017316 tis. €2018553 tis. €2019864 tis. €2020872 tis. €2021970 tis. €2022922 tis. €2023972 tis. €2024998 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru963 tis. €918 tis. €970 tis. €998 tis. €
Pridaná hodnota189 tis. €229 tis. €283 tis. €334 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti970 tis. €922 tis. €972 tis. €998 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení17 tis. €31 tis. €46 tis. €52 tis. €
Daň z príjmov8 660 €8 217 €12 tis. €15 tis. €
Daň z príjmov splatná8 660 €8 217 €12 tis. €15 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok103 tis. €
  • Obežný majetok1,84 mil. €
  • Časové rozlíšenie11 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie232 tis. €
  • Záväzky1,72 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom317 tis. €376 tis. €−2,58 mil. €1,95 mil. €
Neobežný majetok84 tis. €77 tis. €102 tis. €103 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok84 tis. €77 tis. €102 tis. €103 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok230 tis. €295 tis. €−2,69 mil. €1,84 mil. €
Zásoby21 tis. €21 tis. €21 tis. €39 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky90 tis. €140 tis. €−2,84 mil. €1,67 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty119 tis. €134 tis. €128 tis. €127 tis. €
Časové rozlíšenie3 058 €4 325 €5 625 €11 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky317 tis. €376 tis. €−2,58 mil. €1,95 mil. €
Vlastné imanie102 tis. €133 tis. €179 tis. €232 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania332 €332 €332 €332 €
HV minulých rokov−17 tis. €367 €31 tis. €77 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení17 tis. €31 tis. €46 tis. €53 tis. €
Záväzky215 tis. €243 tis. €−2,76 mil. €1,72 mil. €
Dlhodobé záväzky8 716 €−11 tis. €−12 tis. €−12 tis. €
Krátkodobé záväzky157 tis. €201 tis. €−2,82 mil. €1,65 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé34 tis. €38 tis. €44 tis. €47 tis. €
Rezervy15 tis. €15 tis. €22 tis. €31 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 162 €3 153 €960 €960 €0 €294 €2 177 €6 554 €8 660 €8 217 €12 tis. €15 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie3 370,02 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 3. júna 2025
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovPlatné od utorok 3. júna 2025
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 5. apríla 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)Platné od piatok 5. apríla 2013
  • reklamné a marketingové službyPlatné od piatok 5. apríla 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 5. apríla 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od piatok 5. apríla 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 25. apríla 2025

    Adresa Tichá ulica 4307/39, 91705 Trnava, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 5. apríla 2013

    Adresa Nová 10, 91935 Hrnčiarovce nad Parnou, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 5. apríla 2013 – pondelok 2. júna 2025

    Adresa Bělská 2008/39, 40502 Děčín IV, Česká republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 3. júna 2025

    Adresa Tichá 39/4307, 91705 Trnava, Slovenská republika

    Podiel49,01 %Vklad3 254 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 3. júna 2025

    Adresa Tichá 39/4307, 91705 Trnava, Slovenská republika

    Podiel50,99 %Vklad3 386 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. júla 2022 – pondelok 2. júna 2025

    Adresa Nová 10, 91935 Hrnčiarovce nad Parnou, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 992 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. júla 2022 – pondelok 2. júna 2025

    Adresa Bělská 2008/39, 40502 Děčín IV, Česká republika

    Podiel40 %Vklad2 656 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. septembra 2019 – streda 27. júla 2022

    Adresa Nová 10, 91935 Hrnčiarovce nad Parnou, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 992 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. septembra 2019 – pondelok 2. júna 2025

    Adresa Tichá 39, 91705 Trnava, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 992 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. septembra 2019 – streda 27. júla 2022

    Adresa Bělská 2008/39, 40502 Děčín IV, Česká republika

    Podiel40 %Vklad2 656 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 5. apríla 2013 – štvrtok 19. septembra 2019

    Adresa Nová 10, 91935 Hrnčiarovce nad Parnou, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 5. apríla 2013 – štvrtok 19. septembra 2019

    Adresa Bělská 2008/39, 40502 Děčín IV, Česká republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/31386/T
Hlavná činnosť
Činnosti reklamných agentúr
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Alfa Medical Team, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Alfa Medical Team, s.r.o.

Priemyselná 6, 917 05 Trnava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.