Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46844457・Krivianska 522/49, 08271 Lipany・Založené 2012
Obrat 2025
4,72 mil. €
−0,3 %Zisk 2025
213 tis. €
+65 %Aktíva
1,41 mil. €
+15 %Vlastný kapitál
1,11 mil. €
+24 %Zadlženosť
21,6 %
−5,5 ppHrubá marža
10,9 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,5 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
15,1 %
+4,6 ppRentabilita aktív
ROE
19,2 %
+4,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,97
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
270 tis. €
+65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
594 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,29 mil. € | 4,51 mil. € | 4,73 mil. € | 4,72 mil. € |
| Pridaná hodnota | 358 tis. € | 413 tis. € | 400 tis. € | 515 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4,29 mil. € | 4,52 mil. € | 4,73 mil. € | 4,72 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 170 tis. € | 132 tis. € | 129 tis. € | 213 tis. € |
| Daň z príjmov | 47 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € | 57 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 47 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € | 57 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,08 mil. € | 1,13 mil. € | 1,23 mil. € | 1,41 mil. € |
| Neobežný majetok | 451 tis. € | 455 tis. € | 405 tis. € | 511 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 451 tis. € | 455 tis. € | 405 tis. € | 511 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 607 tis. € | 667 tis. € | 815 tis. € | 896 tis. € |
| Zásoby | 78 tis. € | 72 tis. € | 52 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 70 tis. € | 20 tis. € | −6 070 € | 69 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 459 tis. € | 575 tis. € | 770 tis. € | 763 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 19 tis. € | 5 437 € | 6 235 € | 3 965 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,08 mil. € | 1,13 mil. € | 1,23 mil. € | 1,41 mil. € |
| Vlastné imanie | 635 tis. € | 752 tis. € | 893 tis. € | 1,11 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 450 tis. € | 605 tis. € | 749 tis. € | 878 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 170 tis. € | 132 tis. € | 129 tis. € | 213 tis. € |
| Záväzky | 441 tis. € | 376 tis. € | 333 tis. € | 305 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 92 tis. € | 61 tis. € | 27 tis. € | 2 691 € |
| Krátkodobé záväzky | 349 tis. € | 315 tis. € | 306 tis. € | 302 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
33 registrovaných činností
Adresa Mineralna 88, 33-370 Powroźnik, Poľská republika
Adresa Powrožnik 68 A, 33-370 Muszyna, Poľská republika
Adresa Źorska 87/4, 43-100 Tychy, Poľská republika
Adresa Mineralna 88, 33-370 Powroźnik, Poľská republika
Adresa Powrožnik 68 A, 33-370 Muszyna, Poľská republika
Adresa Powrožnik 68 A, 33-370 Muszyna, Poľská republika
Adresa Powrožnik 68 A, 33-370 Muszyna, Poľská republika
Adresa Powrožnik 68 A, 33-370 Muszyna, Poľská republika
Adresa Powrožnik 68 A, 33-370 Muszyna, Poľská republika
Adresa Powrožnik 68 A, 33-370 Muszyna, Poľská republika
Adresa Za Majerom 704/23, 08256 Pečovská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.