Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Lor dent s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46845968Koceľova 2982/27, 05201 Spišská Nová VesZaložené 2012

Obrat 2025

93 tis. €

−6,6 %
IČO
46845968
DIČ
2023608653
IČ DPH
Sídlo
Lor dent s.r.o.Koceľova 2982/27 05201 Spišská Nová Ves
Dátum vzniku
piatok 28. septembra 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/30725/V

Zisk 2025

13 tis. €

+4,7 %

Aktíva

39 tis. €

+45 %

Vlastný kapitál

32 tis. €

+71 %

Zadlženosť

17,1 %

−13 pp

Hrubá marža

66,4 %

+3,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+4,7 %
16 tis. €15 tis. €−4 940 €−6 035 €−2 502 €−1 710 €1 616 €7 818 €7 542 €16 tis. €13 tis. €13 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−6,6 %
93 tis. €99 tis. €82 tis. €66 tis. €68 tis. €69 tis. €61 tis. €74 tis. €85 tis. €104 tis. €99 tis. €93 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

14,4 %

+1,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

34,5 %

−13 pp

Rentabilita aktív

ROE

41,6 %

−27 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,14

+88 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

15 tis. €

−8,4 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,3 %

−11 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

32 tis. €

+81 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-0,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

93 tis. €201499 tis. €201582 tis. €201673 tis. €201770 tis. €201872 tis. €201964 tis. €202077 tis. €202185 tis. €2022104 tis. €202399 tis. €202493 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru85 tis. €104 tis. €99 tis. €93 tis. €
Pridaná hodnota50 tis. €69 tis. €63 tis. €62 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti85 tis. €104 tis. €99 tis. €93 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení7 542 €16 tis. €13 tis. €13 tis. €
Daň z príjmov1 951 €4 351 €3 503 €1 534 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok39 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie32 tis. €
  • Záväzky6 613 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom38 tis. €56 tis. €27 tis. €39 tis. €
Neobežný majetok2 631 €1 714 €798 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok2 631 €1 714 €798 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok35 tis. €55 tis. €26 tis. €39 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky10 tis. €13 tis. €13 tis. €13 tis. €
Finančné účty25 tis. €41 tis. €13 tis. €26 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky38 tis. €56 tis. €27 tis. €39 tis. €
Vlastné imanie31 tis. €48 tis. €19 tis. €32 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov18 tis. €26 tis. €424 €13 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení7 542 €16 tis. €13 tis. €13 tis. €
Záväzky6 361 €8 291 €7 932 €6 613 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky6 361 €8 291 €7 932 €6 308 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €305 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

4 430 €4 536 €480 €480 €100 €0 €88 €1 750 €1 951 €4 351 €3 503 €1 534 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia s odborným zameraním stomatológiaPlatné od piatok 11. januára 2013
  • administratívne službyPlatné od piatok 28. septembra 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 28. septembra 2012
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od piatok 28. septembra 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 28. septembra 2012
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 28. septembra 2012
  • prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od piatok 28. septembra 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 28. septembra 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od piatok 28. septembra 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 28. septembra 2012

    Adresa Koceľova 2982/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 28. septembra 2012

    Adresa Koceľova 2982/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 28. septembra 2012 – utorok 27. júna 2017

    Adresa Koceľova 2982/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 28. septembra 2012

    Adresa Koceľova 2982/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 28. septembra 2012

    Adresa Koceľova 2982/27, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/30725/V
Hlavná činnosť
Činnosti zubnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Lor dent s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Lor dent s.r.o.

Koceľova 2982/27, 05201 Spišská Nová Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.