Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46846930・Radlinského 7917/47, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2012
Obrat 2025
80 tis. €
+313 %Zisk 2025
8 640 €
+352 %Aktíva
18 tis. €
+110 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+125 %Zadlženosť
12,5 %
−5,7 ppHrubá marža
13,5 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,8 %
+0,9 ppZisk / výnosy
ROA
48,6 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
55,6 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,98
+45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 600 €
+326 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+125 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
300,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 19 tis. € | 80 tis. € |
| Pridaná hodnota | −149 € | −2 415 € | 2 254 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 19 tis. € | 80 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −246 € | −2 498 € | 1 912 € | 8 640 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 839 € | 2 341 € | 8 452 € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 839 € | 2 341 € | 8 452 € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 48 € | 62 € | 6 452 € | 7 500 € |
| Finančné účty | 4 791 € | 2 279 € | 2 000 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 839 € | 2 341 € | 8 452 € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 339 € | 1 841 € | 6 912 € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 859 € | −2 105 € | 0 € | 1 912 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −246 € | −2 498 € | 1 912 € | 8 640 € |
| Záväzky | 500 € | 500 € | 1 540 € | 2 227 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 500 € | 500 € | 1 540 € | 2 227 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Radlinského 7917/47, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Povstania 1503/32, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Radlinského 7917/47, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Povstania 1503/32, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
POCADO s.r.o.
Radlinského 7917/47, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.