Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46847146・Záhradná 1092/8, 90045 Malinovo・Založené 2012
Obrat 2024
98 tis. €
+985 %Zisk 2024
−1 951 €
+79 %Aktíva
591 tis. €
+5 353 %Vlastný kapitál
367 tis. €
+4 125 %Zadlženosť
38,0 %
−146 ppHrubá marža
-0,4 %
+77 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,0 %
+99 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
+84 ppRentabilita aktív
ROE
-0,5 %
−101 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,88
+430 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 951 €
+79 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
381 tis. €
+4 290 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 24 tis. € | 9 032 € | 98 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 043 € | 2 918 € | −6 972 € | −414 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 24 tis. € | 9 032 € | 98 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 916 € | −522 € | −9 109 € | −1 951 € |
| Daň z príjmov | 1 044 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 236 tis. € | 28 tis. € | 11 tis. € | 591 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | −2 500 € | 0 € | 6 768 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | −2 500 € | 0 € | 6 768 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 222 tis. € | 30 tis. € | 11 tis. € | 584 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 199 tis. € | 31 tis. € | 11 tis. € | 593 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | −275 € | 0 € | −9 242 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 236 tis. € | 28 tis. € | 11 tis. € | 591 tis. € |
| Vlastné imanie | 77 tis. € | −522 € | −9 109 € | 367 tis. € |
| Základné imanie | 13 tis. € | 0 € | 0 € | 13 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 58 tis. € | 0 € | 0 € | −306 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 916 € | −522 € | −9 109 € | 354 tis. € |
| Záväzky | 159 tis. € | 28 tis. € | 20 tis. € | 224 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 € | 0 € | 4 € | 11 € |
| Krátkodobé záväzky | 159 tis. € | 4 870 € | 20 tis. € | 203 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 24 tis. € | 0 € | 22 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
39 registrovaných činností
Adresa Záhradná 1092/8, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Hradská 20397/3K, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Bartošova čtvrť 4158, 76001 Zlín, Česká republika
Adresa Záhradná 1092/8, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Hradská 20397/3K, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Hradská 20397/3K, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Píniová 14367/19, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Horné Motešice 249, 91326 Motešice, Slovenská republika
Adresa Horné Motešice 249, 91326 Motešice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.