Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46860070・Orlové 170, 01701 Považská Bystrica・Založené 2012
Obrat 2025
915 tis. €
+138 %Zisk 2025
21 tis. €
+288 %Aktíva
228 tis. €
+1,8 %Vlastný kapitál
132 tis. €
+20 %Zadlženosť
42,4 %
−8,6 ppHrubá marža
6,2 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+0,9 ppZisk / výnosy
ROA
9,4 %
+6,9 ppRentabilita aktív
ROE
16,3 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,31
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
28 tis. €
+276 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
−2,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
108 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 765 tis. € | 520 tis. € | 381 tis. € | 915 tis. € |
| Pridaná hodnota | 49 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € | 56 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 765 tis. € | 521 tis. € | 384 tis. € | 915 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 11 tis. € | 5 546 € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 315 € | 3 482 € | 1 932 € | 6 600 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 240 tis. € | 214 tis. € | 224 tis. € | 228 tis. € |
| Neobežný majetok | 36 tis. € | 27 tis. € | 44 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 36 tis. € | 27 tis. € | 44 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 204 tis. € | 187 tis. € | 181 tis. € | 190 tis. € |
| Zásoby | 68 € | 79 € | 88 € | 124 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 175 tis. € | 113 tis. € | 155 tis. € | 150 tis. € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 74 tis. € | 26 tis. € | 40 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 240 tis. € | 214 tis. € | 224 tis. € | 228 tis. € |
| Vlastné imanie | 91 tis. € | 102 tis. € | 110 tis. € | 132 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 70 tis. € | 86 tis. € | 99 tis. € | 105 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 11 tis. € | 5 546 € | 21 tis. € |
| Záväzky | 149 tis. € | 112 tis. € | 114 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 131 € | 182 € | 229 € | 259 € |
| Krátkodobé záväzky | 129 tis. € | 98 tis. € | 88 tis. € | 82 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 13 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Orlové 170, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Orlové 170, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Orlové 170, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Orlové 170, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.