Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46861238・Fialková 1009/9, 90045 Malinovo・Založené 2012
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−353 €
+5,1 %Aktíva
6 994 €
−4,8 %Vlastný kapitál
6 654 €
−5,0 %Zadlženosť
4,9 %
+0,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-5,0 %
Rentabilita aktív
ROE
-5,3 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,54
−4,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2 615,4 %
−1 553 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 643 €
−5,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
150,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −35 € | −34 € | −32 € | −13 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −35 € | −34 € | −372 € | −353 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 414 € | 7 380 € | 7 347 € | 6 994 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 384 € | 7 350 € | 7 336 € | 6 983 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 384 € | 7 350 € | 7 336 € | 6 983 € |
| Časové rozlíšenie | 30 € | 30 € | 11 € | 11 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 414 € | 7 380 € | 7 347 € | 6 994 € |
| Vlastné imanie | 7 414 € | 7 380 € | 7 007 € | 6 654 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 275 € | 275 € | 275 € | 275 € |
| HV minulých rokov | 2 174 € | 2 139 € | 2 104 € | 1 732 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −35 € | −34 € | −372 € | −353 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Fialková 1009/9, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 206/2, 93587 Santovka, Slovenská republika
Adresa Fialková 1009/9, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Fialková 1009/9, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 206/2, 93587 Santovka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.