Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46868534・Konvalinková 675/4B, 900 43 Kalinkovo・Založené 2012
Obrat 2025
31 tis. €
+36 %Zisk 2025
−7 617 €
+54 %Aktíva
7 711 €
−34 %Vlastný kapitál
−774 €
−111 %Zadlženosť
110,0 %
+72 ppHrubá marža
8,7 %
+40 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-24,6 %
+47 ppZisk / výnosy
ROA
-98,8 %
+43 ppRentabilita aktív
ROE
984,1 %
+1 213 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
−78 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 277 €
+56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,7 %
−4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 379 €
−164 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Pridaná hodnota | −16 tis. € | −11 tis. € | −7 150 € | 2 686 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −22 tis. € | −18 tis. € | −16 tis. € | −7 617 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 332 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 7 711 € |
| Neobežný majetok | 1 805 € | 3 041 € | 2 211 € | 1 381 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 805 € | 3 041 € | 2 211 € | 1 381 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 924 € | 8 158 € | 8 715 € | 4 420 € |
| Zásoby | 1 593 € | 1 589 € | 1 600 € | 1 587 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 291 € | 2 827 € | 1 876 € | 1 037 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 040 € | 3 742 € | 5 239 € | 1 796 € |
| Časové rozlíšenie | 603 € | 519 € | 681 € | 1 910 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 332 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 7 711 € |
| Vlastné imanie | −29 tis. € | −47 tis. € | 7 182 € | −774 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −13 tis. € | −35 tis. € | 18 tis. € | 1 343 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −22 tis. € | −18 tis. € | −16 tis. € | −7 617 € |
| Záväzky | 38 tis. € | 59 tis. € | 4 425 € | 8 485 € |
| Dlhodobé záväzky | 462 € | 209 € | 720 € | 431 € |
| Krátkodobé záväzky | 37 tis. € | 59 tis. € | 3 420 € | 7 799 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 73 € | 0 € | 285 € | 255 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Konvalinková 675/4B, 90043 Kalinkovo, Slovenská republika
Adresa Zemplínska 4319/17, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Konvalinková 675/4B, 90043 Kalinkovo, Slovenská republika
Adresa Zemplínska 4319/17, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.