Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46883479・Štefánikova 353/61, 956 61 Krušovce・Založené 2012
Obrat 2024
23 tis. €
−21 %Zisk 2024
13 tis. €
−16 %Aktíva
45 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
43 tis. €
+46 %Zadlženosť
6,2 %
−2,7 ppHrubá marža
85,4 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
57,5 %
+3,1 ppZisk / výnosy
ROA
29,4 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
31,3 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,26
+53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,4 %
+0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
40 tis. €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 890 € | 19 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 491 € | 13 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 890 € | 19 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 729 € | 8 289 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 488 € | 0 € | 2 747 € | 2 436 € |
| Daň z príjmov splatná | 488 € | — | — | — |
| Položka | 2016 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 14 tis. € | 32 tis. € | 45 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 4 687 € | 3 437 € | 2 187 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 4 687 € | 3 437 € | 2 187 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 9 187 € | 29 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 209 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 316 € | 0 € | 3 645 € | 20 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 11 tis. € | 9 187 € | 25 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2016 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 14 tis. € | 32 tis. € | 45 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 13 tis. € | 29 tis. € | 43 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 4 433 € | 0 € | 8 289 € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 729 € | 8 289 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Záväzky | 913 € | 585 € | 2 875 € | 2 833 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 913 € | 585 € | 2 875 € | 2 833 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Nitrianska 11/21, 95501 Chrabrany, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 11/21, 95501 Chrabrany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.