Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46898409・Námestie hraničiarov 31, 85103 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2025
22 tis. €
−22 %Zisk 2025
9 898 €
−33 %Aktíva
270 tis. €
+2,5 %Vlastný kapitál
73 tis. €
+16 %Zadlženosť
72,9 %
−3,1 ppHrubá marža
53,1 %
−4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,9 %
−7,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,7 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
13,6 %
−9,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
+4,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,6 %
−3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
73 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | −980 € | 15 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 397 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 9 898 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 482 € | 2 369 € | 1 174 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 296 tis. € | 326 tis. € | 263 tis. € | 270 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 296 tis. € | 326 tis. € | 263 tis. € | 270 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 248 tis. € | 248 tis. € | 256 tis. € | 250 tis. € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 78 tis. € | 7 349 € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 296 tis. € | 326 tis. € | 263 tis. € | 270 tis. € |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 48 tis. € | 63 tis. € | 73 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 33 tis. € | 29 tis. € | 43 tis. € | 58 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 397 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 9 898 € |
| Záväzky | 263 tis. € | 278 tis. € | 200 tis. € | 197 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 48 tis. € | 48 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 214 tis. € | 229 tis. € | 200 tis. € | 197 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Švabinského 20, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Švabinského 908/20, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Švabinského 20, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Different partners, s. r. o.
Námestie hraničiarov 31, 85103 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.