Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46899774・Moyzesova 1, 957 01 Bánovce nad Bebravou・Založené 2012
Obrat 2017
628 tis. €
+83 %Zisk 2017
77 tis. €
+148 %Aktíva
386 tis. €
+326 %Vlastný kapitál
114 tis. €
+212 %Zadlženosť
70,6 %
+11 ppHrubá marža
34,3 %
+8,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,3 %
+3,2 ppZisk / výnosy
ROA
20,0 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
67,9 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,20
−63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
99 tis. €
+154 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,4 %
+2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
−45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
297,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 403 € | 126 tis. € | 337 tis. € | 589 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 077 € | 15 tis. € | 86 tis. € | 202 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 403 € | 131 tis. € | 342 tis. € | 628 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 710 € | 2 378 € | 31 tis. € | 77 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 7 997 € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 960 € | 7 997 € | 22 tis. € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 54 tis. € | 91 tis. € | 386 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 636 € | 7 861 € | 9 722 € | 201 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 636 € | 7 861 € | 9 722 € | 201 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 227 € | 45 tis. € | 80 tis. € | 181 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 1 838 € | 6 137 € | 19 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 333 € | 39 tis. € | 59 tis. € | 85 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 894 € | 4 612 € | 14 tis. € | 77 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 475 € | 1 462 € | 4 042 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 54 tis. € | 91 tis. € | 386 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 924 € | 5 301 € | 36 tis. € | 114 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 634 € | −2 077 € | 301 € | 31 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 710 € | 2 378 € | 31 tis. € | 77 tis. € |
| Záväzky | 9 939 € | 48 tis. € | 54 tis. € | 273 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 829 € | 5 411 € | 4 080 € | 680 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 110 € | 33 tis. € | 24 tis. € | 150 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 10 tis. € | 26 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 72 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 29 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 8 173 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 955 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Brezolupy 158, 95701 Brezolupy, Slovenská republika
Adresa Brezolupy 158, 95701 Brezolupy, Slovenská republika
Adresa Brezolupy 158, 95701 Brezolupy, Slovenská republika
Adresa Mojmírova 1283/1-34, 95704 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Brezolupy 158, 95701 Brezolupy, Slovenská republika
Adresa Mojmírova 1283/1-34, 95704 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
JURVAL s. r. o. v likvidácii
Moyzesova 1, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.