Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46903224・Sabinovská 12, 82102 Bratislava-Ružinov・Založené 2012
Obrat 2025
2 850 €
+14 %Zisk 2025
951 €
+39 %Aktíva
87 tis. €
+1,2 %Vlastný kapitál
59 tis. €
+1,6 %Zadlženosť
32,3 %
−0,3 ppHrubá marža
92,4 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,4 %
+6,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
1,6 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,08
+0,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 291 €
+26 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,3 %
−6,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
58 tis. €
+1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 10 tis. € | 5 000 € | 2 500 € | 2 850 € |
| Pridaná hodnota | 8 322 € | 4 272 € | 2 291 € | 2 632 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 5 000 € | 2 500 € | 2 850 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 222 € | −409 € | 685 € | 951 € |
| Daň z príjmov | 148 € | 21 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 148 € | 21 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 87 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € | 87 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 947 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 947 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 82 tis. € | 85 tis. € | 86 tis. € | 87 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 120 € | 3 209 € | 3 209 € | 3 510 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 76 tis. € | 82 tis. € | 82 tis. € | 83 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 519 € | 555 € | 566 € | 594 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 87 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € | 87 tis. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 57 tis. € | 58 tis. € | 59 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 51 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 53 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 222 € | −409 € | 685 € | 951 € |
| Záväzky | 29 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Okružná 4, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Okružná 4, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.