Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46913114・Krátka 840, 09302 Vranov nad Topľou・Založené 2012
Obrat 2025
7 200 €
+1,4 %Zisk 2025
4 028 €
−28 %Aktíva
2 422 €
−39 %Vlastný kapitál
−26 €
+99 %Zadlženosť
101,1 %
−102 ppHrubá marža
65,7 %
−29 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
55,9 %
−23 ppZisk / výnosy
ROA
166,3 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
-15 492,3 %
−15 354 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
+101 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 476 €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−26 €
+99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
337,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 2 900 € | 7 100 € | 7 200 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 2 693 € | 6 717 € | 4 731 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 2 900 € | 7 100 € | 7 200 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −133 € | 2 245 € | 5 627 € | 4 028 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 310 € | 993 € | 448 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 74 € | 1 629 € | 3 939 € | 2 422 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 74 € | 1 629 € | 3 939 € | 2 422 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 900 € | 650 € | 0 € |
| Finančné účty | 74 € | 729 € | 3 289 € | 2 422 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 74 € | 1 629 € | 3 939 € | 2 422 € |
| Vlastné imanie | −12 tis. € | −9 681 € | −4 054 € | −26 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −17 tis. € | −17 tis. € | −15 tis. € | −9 447 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −133 € | 2 245 € | 5 627 € | 4 028 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 11 tis. € | 7 993 € | 2 448 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 11 tis. € | 7 993 € | 2 448 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Krátka 840, 09302 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Herlianska 815/63, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Pod lesom 1488/15, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Krátka 840, 09302 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Herlianska 815/63, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Pod lesom 1488/15, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Pod lesom 1488/15, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.