Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46913327・Ondrejovova 28, 82103 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2025
117 tis. €
+4,9 %Zisk 2025
3 314 €
+119 %Aktíva
102 tis. €
+3,1 %Vlastný kapitál
8 119 €
+69 %Zadlženosť
92,0 %
−3,1 ppHrubá marža
36,1 %
+35 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,8 %
+18 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
40,8 %
+399 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,38
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 431 €
+127 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,2 %
+31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+74 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 108 tis. € | 116 tis. € | 111 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 49 tis. € | 36 tis. € | 1 725 € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 117 tis. € | 111 tis. € | 117 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 931 € | 1 124 € | −17 tis. € | 3 314 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 264 € | 960 € | 1 117 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 143 tis. € | 94 tis. € | 99 tis. € | 102 tis. € |
| Neobežný majetok | 36 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 6 233 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 36 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 6 233 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 106 tis. € | 77 tis. € | 87 tis. € | 96 tis. € |
| Zásoby | 24 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 11 tis. € | 35 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 48 tis. € | 34 tis. € | 61 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 143 tis. € | 94 tis. € | 99 tis. € | 102 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 22 tis. € | 4 805 € | 8 119 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | −695 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 931 € | 1 124 € | −17 tis. € | 3 314 € |
| Záväzky | 122 tis. € | 72 tis. € | 94 tis. € | 94 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 476 € | 1 497 € | 1 497 € | 1 662 € |
| Krátkodobé záväzky | 82 tis. € | 46 tis. € | 72 tis. € | 69 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 38 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Ondrejovova 28, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vetvárska 15, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Vetvárska 15, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vetvárska 15, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Ondrejovova 28, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vetvárska 15, 82106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.