Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46913408・P.O.Hviezdoslava 2057/76, 01303 Varín・Založené 2012
Obrat 2025
312 tis. €
−41 %Zisk 2025
−11 tis. €
−3 343 %Aktíva
309 tis. €
−30 %Vlastný kapitál
22 tis. €
−34 %Zadlženosť
92,9 %
+0,4 ppHrubá marža
32,9 %
+3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,6 %
−3,7 ppZisk / výnosy
ROA
-3,6 %
−3,7 ppRentabilita aktív
ROE
-50,8 %
−52 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,93
+85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 300 €
−322 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-20,6 %
−112 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
202 tis. €
+6,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 414 tis. € | 404 tis. € | 439 tis. € | 201 tis. € |
| Pridaná hodnota | 97 tis. € | 117 tis. € | 127 tis. € | 66 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 452 tis. € | 444 tis. € | 530 tis. € | 312 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 640 € | 8 604 € | 346 € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 558 € | 133 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 323 tis. € | 491 tis. € | 441 tis. € | 309 tis. € |
| Neobežný majetok | 125 tis. € | 254 tis. € | 183 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 125 tis. € | 254 tis. € | 183 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 198 tis. € | 237 tis. € | 258 tis. € | 236 tis. € |
| Zásoby | 323 € | 955 € | 387 € | 170 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 64 tis. € | 91 tis. € | 111 tis. € | 83 tis. € |
| Finančné účty | 134 tis. € | 144 tis. € | 147 tis. € | 153 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 323 tis. € | 491 tis. € | 441 tis. € | 309 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| HV minulých rokov | −36 tis. € | −31 tis. € | −22 tis. € | −22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 640 € | 8 604 € | 346 € | −11 tis. € |
| Záväzky | 299 tis. € | 458 tis. € | 408 tis. € | 287 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 222 tis. € | 328 tis. € | 323 tis. € | 252 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 75 tis. € | 108 tis. € | 69 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 10 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 20 tis. € | 5 126 € | 0 € |
| Rezervy | 2 173 € | 2 356 € | 390 € | 852 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa P. O. Hviezdoslava 2057/76, 01303 Varín, Slovenská republika
Adresa Dolná Tižina 55, 01304 Dolná Tižina, Slovenská republika
Adresa P. O. Hviezdoslava 2057/76, 01303 Varín, Slovenská republika
Adresa Dolná Tižina 55, 01304 Dolná Tižina, Slovenská republika
Adresa Dolná Tižina 55, 01304 Dolná Tižina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.