Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46923799・Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava - Petržalka・Založené 2013
Obrat 2025
16 tis. €
+68 %Zisk 2025
5 091 €
+358 %Aktíva
26 tis. €
+257 %Vlastný kapitál
5 169 €
+6 527 %Zadlženosť
80,1 %
−19 ppHrubá marža
74,2 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,5 %
+52 ppZisk / výnosy
ROA
19,6 %
+47 ppRentabilita aktív
ROE
98,5 %
+2 627 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,26
−33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 431 €
+433 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,3 %
+27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−16 tis. €
−249 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 20 tis. € | 9 500 € | 14 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 918 € | 8 520 € | 5 455 € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 20 tis. € | 9 599 € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 138 € | −3 036 € | −1 972 € | 5 091 € |
| Daň z príjmov | 464 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 12 tis. € | 7 287 € | 26 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 7 733 € | 4 533 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 7 733 € | 4 533 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 466 € | 3 930 € | 2 754 € | 5 329 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 339 € | 2 049 € | 445 € | 803 € |
| Finančné účty | 3 127 € | 1 881 € | 2 309 € | 4 526 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 12 tis. € | 7 287 € | 26 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 085 € | 2 050 € | 78 € | 5 169 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 053 € | 86 € | −2 950 € | −4 922 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 138 € | −3 036 € | −1 972 € | 5 091 € |
| Záväzky | 9 314 € | 9 613 € | 7 209 € | 21 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 314 € | 9 613 € | 7 209 € | 21 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava - Petržalka, Slovenská republika
Adresa Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Supreme Business, s. r. o.
Rovniankova 1688/18, 85102 Bratislava - Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.