Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46934740・Pavlovská 1, 971 01 Prievidza・Založené 2013
Obrat 2025
25 tis. €
+38 %Zisk 2025
7 929 €
+1 066 %Aktíva
36 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
33 tis. €
+31 %Zadlženosť
8,2 %
−0,9 ppHrubá marža
52,6 %
+29 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,3 %
+36 ppZisk / výnosy
ROA
21,8 %
+25 ppRentabilita aktív
ROE
23,7 %
+27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,81
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 468 €
+4 398 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,4 %
+323 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
29 tis. €
+61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 8 710 € | 4 418 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 501 € | 190 € | −821 € | 7 929 € |
| Daň z príjmov | 723 € | 193 € | 624 € | 539 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 36 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 7 395 € | 4 273 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 7 395 € | 4 273 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 674 € | 18 tis. € | 21 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 55 € | 65 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 442 € | 589 € | 576 € | 645 € |
| Finančné účty | 9 232 € | 18 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 36 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 19 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 501 € | 190 € | −821 € | 7 929 € |
| Záväzky | 1 483 € | 2 530 € | 2 554 € | 2 971 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 483 € | 2 530 € | 2 554 € | 2 971 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Františka Hečku 337/62, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Františka Hečku 337/62, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.