Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

EL-Build Slovakia s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46940901Mierové námestie 71/31, 91441 NemšováZaložené 2013

Obrat 2025

18 tis. €

−10 %
IČO
46940901
DIČ
2023664093
IČ DPH
Sídlo
EL-Build Slovakia s.r.o.Mierové námestie 71/31 91441 Nemšová
Dátum vzniku
utorok 1. januára 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/27478/R

Zisk 2025

−1 581 €

−215 %

Aktíva

26 tis. €

+5,6 %

Vlastný kapitál

22 tis. €

−6,6 %

Zadlženosť

12,8 %

+11 pp

Hrubá marža

-4,6 %

−16 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−215 %
1 827 €786 €1 135 €3 247 €−9 350 €6 044 €3 082 €4 121 €2 921 €1 373 €−1 581 €20142016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−10 %
34 tis. €37 tis. €37 tis. €42 tis. €20 tis. €20 tis. €18 tis. €22 tis. €17 tis. €20 tis. €18 tis. €20142016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-9,0 %

−16 pp

Zisk / výnosy

ROA

-6,2 %

−12 pp

Rentabilita aktív

ROE

-7,1 %

−13 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

7,80

−89 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−1 241 €

−172 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-27,4 %

−47 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

22 tis. €

−6,6 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-6,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

34 tis. €201437 tis. €201637 tis. €201742 tis. €201820 tis. €201920 tis. €202018 tis. €202122 tis. €202217 tis. €202320 tis. €202418 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru22 tis. €17 tis. €20 tis. €18 tis. €
Pridaná hodnota4 984 €3 427 €2 172 €−807 €
Výnosy z hospodárskej činnosti22 tis. €17 tis. €20 tis. €18 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 121 €2 921 €1 373 €−1 581 €
Daň z príjmov349 €103 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok26 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie22 tis. €
  • Záväzky3 282 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom22 tis. €24 tis. €24 tis. €26 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok22 tis. €24 tis. €24 tis. €26 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 710 €62 €0 €1 175 €
Finančné účty20 tis. €24 tis. €24 tis. €24 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky22 tis. €24 tis. €24 tis. €26 tis. €
Vlastné imanie20 tis. €23 tis. €24 tis. €22 tis. €
Základné imanie6 000 €6 000 €6 000 €6 000 €
HV minulých rokov8 202 €12 tis. €15 tis. €16 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 121 €2 921 €1 373 €−1 581 €
Záväzky2 557 €1 046 €340 €3 282 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky2 557 €1 046 €340 €3 282 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

593 €480 €480 €506 €0 €657 €133 €349 €103 €340 €340 €20142016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

6 registrovaných činností

  • dokončovacie práce pri realizácií exteriérov a interiérovPlatné od utorok 1. januára 2013
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchPlatné od utorok 1. januára 2013
  • nákladná cestná doprava, vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 1. januára 2013
  • príprava práce k realizácií stavbyPlatné od utorok 1. januára 2013
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od utorok 1. januára 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od utorok 1. januára 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 3
  • Konateľod utorok 1. januára 2013

    Adresa Janka Kráľa 37/36, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 1. januára 2013

    Adresa Luborčianska 711/1, 91441 Nemšová, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 1. januára 2013

    Adresa Janka Kráľa 37/36, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 1. januára 2013

    Adresa Janka Kráľa 37/36, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 1. januára 2013

    Adresa Luborčianska 711/1, 91441 Nemšová, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 1. januára 2013

    Adresa Janka Kráľa 37/36, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad2 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/27478/R
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
EL-Build Slovakia s.r.o.

Sídlo spoločnosti

EL-Build Slovakia s.r.o.

Mierové námestie 71/31, 91441 Nemšová

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.