Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

KardioFischer, s. r. o.

Finančný profil firmy・IČO 46942769・Kvačalova 53, 82109 Bratislava・Založené 2013

Aktívna

Obrat 2025

240 €

−72 %
IČO
46942769
DIČ
2023745812
IČ DPH
—
Sídlo
KardioFischer, s. r. o.Kvačalova 53 82109 Bratislava
Dátum vzniku
štvrtok 4. apríla 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/88396/B

Zisk 2025

−917 €

−375 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

2 628 €

−23 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

598 €

−61 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

77,3 %

+22 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

—

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−375 %
−619 €−558 €−767 €−600 €−200 €−201 €−287 €−246 €−254 €−207 €333 €−917 €2014201520162017201820192020202120222023202420252014−619 €2015−558 €2016−767 €2017−600 €2018−200 €2019−201 €2020−287 €2021−246 €2022−254 €2023−207 €2024333 €2025−917 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €20142015201620172018201920202021202220232024202520140 €20150 €20160 €20170 €20180 €20190 €20200 €20210 €20220 €20230 €20240 €20250 €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €480 €0 €0 €0 €0 €6 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 2014480 €Daň celkom · 2015480 €Daň celkom · 2016480 €Daň celkom · 2017480 €Daň celkom · 20180 €Daň celkom · 20190 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 20226 €Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 2024340 €Daň celkom · 2025340 €Splatná daň · 2014480 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-382,1 %

−420 pp

Zisk / výnosy

ROA

-34,9 %

−45 pp

Rentabilita aktív

ROE

-153,3 %

−175 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

-79,3 %

−141 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

-306,7 %

−285 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

−577 €

−186 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-58,9 %

−109 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Bežná likvidita

3,29

+60 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20140 €20150 €20160 €20170 €20180 €20190 €20200 €20210 €20220 €2023870 €2024240 €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota−240 €−200 €−190 €−736 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €870 €240 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−254 €−207 €333 €−917 €
Daň z príjmov6 €0 €340 €340 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady0 €0 €0 €0 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok2 628 €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie598 €
  • Záväzky2 030 €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom2 554 €2 548 €3 418 €2 628 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok2 554 €2 548 €3 418 €2 628 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €870 €0 €
Finančné účty2 554 €2 548 €2 548 €2 628 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky2 554 €2 548 €3 418 €2 628 €
Vlastné imanie1 389 €1 182 €1 515 €598 €
Základné imanie6 000 €6 000 €6 000 €6 000 €
HV minulých rokov−4 357 €−4 611 €−4 818 €−4 502 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−254 €−207 €333 €−917 €
Záväzky1 165 €1 366 €1 903 €2 030 €
Dlhodobé záväzky222 €229 €236 €740 €
Krátkodobé záväzky463 €457 €1 667 €800 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy480 €680 €0 €490 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení – ambulancia v odbore kardiológia,Platné od streda 14. mája 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,Platné od štvrtok 4. apríla 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od štvrtok 4. apríla 2013
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,Platné od štvrtok 4. apríla 2013
  • prenájom hnuteľných vecí,Platné od štvrtok 4. apríla 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,Platné od štvrtok 4. apríla 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,Platné od štvrtok 4. apríla 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 3
  • Konateľod štvrtok 4. apríla 2013

    Adresa Sabinovská 11, 82101 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 4. apríla 2013

    Adresa Slovinská 5, 82104 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 4. apríla 2013

    Adresa Filakové údolie 49, 81101 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 4. apríla 2013

    Adresa Sabinovská 11, 82101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 200 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 4. apríla 2013

    Adresa Slovinská 5, 82104 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 200 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 4. apríla 2013

    Adresa Filakové údolie 49, 81101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 600 EUR

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/88396/B
Hlavná činnosť
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • streda 14. mája 2014Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 14.04.2014.
  • štvrtok 4. apríla 2013Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 05.11.2012 podľa §§ 56-75a, §§ 105-153 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
KardioFischer, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

KardioFischer, s. r. o.

Kvačalova 53, 82109 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.