Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46947035・Štúrova 1211/63, 02404 Kysucké Nové Mesto・Založené 2013
Obrat 2025
1,91 mil. €
+39 %Zisk 2025
33 tis. €
+150 %Aktíva
1,49 mil. €
−0,5 %Vlastný kapitál
558 tis. €
+6,4 %Zadlženosť
62,5 %
−2,4 ppHrubá marža
22,4 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+6,6 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
+6,7 ppRentabilita aktív
ROE
6,0 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,89
+31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
42 tis. €
+167 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,8 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
336 tis. €
+104 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,25 mil. € | 1,48 mil. € | 1,36 mil. € | 1,91 mil. € |
| Pridaná hodnota | 284 tis. € | 388 tis. € | 235 tis. € | 429 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,31 mil. € | 1,49 mil. € | 1,38 mil. € | 1,91 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 55 tis. € | 61 tis. € | −67 tis. € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 19 tis. € | 5 276 € | 8 224 € |
| Daň z príjmov splatná | 18 tis. € | 19 tis. € | 5 276 € | 8 224 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,17 mil. € | 1,19 mil. € | 1,5 mil. € | 1,49 mil. € |
| Neobežný majetok | 853 tis. € | 747 tis. € | 951 tis. € | 768 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 853 tis. € | 747 tis. € | 951 tis. € | 768 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 312 tis. € | 435 tis. € | 536 tis. € | 713 tis. € |
| Zásoby | 4 310 € | 44 tis. € | 18 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 263 tis. € | 274 tis. € | 396 tis. € | 426 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 45 tis. € | 117 tis. € | 122 tis. € | 152 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 026 € | 5 377 € | 9 139 € | 8 767 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,17 mil. € | 1,19 mil. € | 1,5 mil. € | 1,49 mil. € |
| Vlastné imanie | 531 tis. € | 592 tis. € | 525 tis. € | 558 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 629 € | 929 € | 3 968 € | 3 969 € |
| HV minulých rokov | 109 tis. € | 164 tis. € | 221 tis. € | 154 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 55 tis. € | 61 tis. € | −67 tis. € | 33 tis. € |
| Záväzky | 636 tis. € | 596 tis. € | 972 tis. € | 932 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 209 tis. € | 178 tis. € | 165 tis. € | 163 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 182 tis. € | 261 tis. € | 371 tis. € | 377 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 241 tis. € | 156 tis. € | 435 tis. € | 313 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 638 € | 0 € | 0 € | 78 tis. € |
| Rezervy | 118 € | 118 € | 118 € | 118 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Štúrova 1211/63, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Štúrova 1211/63, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.