Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46956204・Demjata 236, 08213 Demjata・Založené 2013
Obrat 2025
2,17 mil. €
−2,7 %Zisk 2025
80 tis. €
+67 %Aktíva
853 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
375 tis. €
+27 %Zadlženosť
56,0 %
−0,1 ppHrubá marža
19,5 %
+0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,7 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
9,3 %
+2,2 ppRentabilita aktív
ROE
21,2 %
+5,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,29
+26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
103 tis. €
+65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,8 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
112 tis. €
+1 291 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,24 mil. € | 2,04 mil. € | 2,21 mil. € | 2,14 mil. € |
| Pridaná hodnota | 499 tis. € | 383 tis. € | 411 tis. € | 417 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,25 mil. € | 2,07 mil. € | 2,23 mil. € | 2,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 104 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € | 80 tis. € |
| Daň z príjmov | 27 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 27 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 670 tis. € | 660 tis. € | 673 tis. € | 853 tis. € |
| Neobežný majetok | 419 tis. € | 349 tis. € | 289 tis. € | 344 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 419 tis. € | 349 tis. € | 289 tis. € | 344 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 245 tis. € | 305 tis. € | 377 tis. € | 502 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 194 tis. € | 260 tis. € | 316 tis. € | 362 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 16 tis. € | 39 tis. € | 110 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 596 € | 6 077 € | 6 512 € | 7 121 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 670 tis. € | 660 tis. € | 673 tis. € | 853 tis. € |
| Vlastné imanie | 198 tis. € | 248 tis. € | 296 tis. € | 375 tis. € |
| Základné imanie | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 44 tis. € | 148 tis. € | 198 tis. € | 246 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 104 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € | 80 tis. € |
| Záväzky | 472 tis. € | 412 tis. € | 377 tis. € | 478 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 36 tis. € | 6 324 € | 5 192 € | 85 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 351 tis. € | 339 tis. € | 369 tis. € | 390 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 79 tis. € | 62 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 610 € | 4 362 € | 2 885 € | 3 127 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Demjata 236, 08213 Demjata, Slovenská republika
Adresa Demjata 236, 08213 Demjata, Slovenská republika
Adresa Demjata 236, 08213 Demjata, Slovenská republika
Adresa Demjata 236, 08213 Demjata, Slovenská republika
Adresa Demjata 236, 08213 Demjata, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.