Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46958720・Kaštieľna 1, 04413 Valaliky・Založené 2013
Obrat 2024
107 tis. €
−1,9 %Zisk 2024
−28 tis. €
−2 753 %Aktíva
187 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
−14 tis. €
−195 %Zadlženosť
107,4 %
+16 ppHrubá marža
8,0 %
−22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-26,5 %
−27 ppZisk / výnosy
ROA
-15,1 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
205,1 %
+198 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,49
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−27 tis. €
−2 124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,5 %
−25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
57 tis. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 40 tis. € | 98 tis. € | 108 tis. € | 102 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 9 921 € | 32 tis. € | 8 131 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 120 tis. € | 109 tis. € | 107 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 637 € | −1 150 € | 1 064 € | −28 tis. € |
| Daň z príjmov | 200 € | 1 350 € | 283 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 111 tis. € | 132 tis. € | 166 tis. € | 187 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 541 € | 32 tis. € | 24 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 541 € | 32 tis. € | 24 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 106 tis. € | 100 tis. € | 142 tis. € | 173 tis. € |
| Zásoby | 103 tis. € | 91 tis. € | 116 tis. € | 137 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 136 € | 2 637 € | 2 423 € | 804 € |
| Finančné účty | 1 760 € | 5 980 € | 24 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 111 tis. € | 132 tis. € | 166 tis. € | 187 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | −14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 915 € | 9 551 € | 8 401 € | 9 465 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 637 € | −1 150 € | 1 064 € | −28 tis. € |
| Záväzky | 97 tis. € | 119 tis. € | 152 tis. € | 201 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 318 € | 33 tis. € | 66 tis. € | 116 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Kaštieľna 398/1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 389/1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 398/1, 04013 Valaliky - Buzice, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 398/1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 398/1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 398/1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 1, 04413 Valaliky, Slovenská republika
Adresa Kaštieľna 398/1, 04013 Valaliky - Buzice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.