Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Re - Vision, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46958894Jarná 2603/16, 01001 ŽilinaZaložené 2013

Obrat 2025

95 tis. €

+17 %
IČO
46958894
DIČ
2023680758
IČ DPH
SK2023680758, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. decembra 2022
Sídlo
Re - Vision, s.r.o.Jarná 2603/16 01001 Žilina
Dátum vzniku
utorok 15. januára 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/58204/L

Zisk 2025

2 859 €

+799 %

Aktíva

32 tis. €

−3,1 %

Vlastný kapitál

16 tis. €

+22 %

Zadlženosť

49,5 %

−10 pp

Hrubá marža

23,6 %

+6,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+799 %
377 €704 €1 656 €1 823 €713 €508 €19 €553 €1 114 €53 €318 €2 859 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+22 %
24 tis. €11 tis. €21 tis. €33 tis. €29 tis. €28 tis. €29 tis. €29 tis. €45 tis. €53 tis. €78 tis. €95 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,0 %

+2,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

9,1 %

+8,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

18,0 %

+16 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,28

−4,9 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 825 €

+199 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

25,3 %

−50 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

21 tis. €

+23 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

13,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

24 tis. €201411 tis. €201521 tis. €201633 tis. €201729 tis. €201828 tis. €201929 tis. €202029 tis. €202145 tis. €202253 tis. €202381 tis. €202495 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru45 tis. €53 tis. €78 tis. €95 tis. €
Pridaná hodnota5 323 €7 734 €13 tis. €22 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti45 tis. €53 tis. €81 tis. €95 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 114 €53 €318 €2 859 €
Daň z príjmov218 €288 €960 €966 €

Aktíva

  • Neobežný majetok6 050 €
  • Obežný majetok25 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie16 tis. €
  • Záväzky16 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom14 tis. €36 tis. €33 tis. €32 tis. €
Neobežný majetok0 €18 tis. €12 tis. €6 050 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €18 tis. €12 tis. €6 050 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok14 tis. €18 tis. €20 tis. €25 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky7 890 €4 837 €9 078 €5 951 €
Finančné účty5 904 €13 tis. €11 tis. €20 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky14 tis. €36 tis. €33 tis. €32 tis. €
Vlastné imanie13 tis. €13 tis. €13 tis. €16 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov6 307 €7 365 €7 415 €7 718 €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 114 €53 €318 €2 859 €
Záväzky1 098 €24 tis. €19 tis. €16 tis. €
Dlhodobé záväzky37 €21 tis. €16 tis. €12 tis. €
Krátkodobé záväzky1 061 €2 796 €3 093 €4 055 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

483 €480 €480 €480 €189 €135 €3 €98 €218 €288 €960 €966 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 263,63 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 15. januára 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 15. januára 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 15. januára 2013
  • Prekladateľské s tlmočnícke služby - španielsky jazykPlatné od utorok 15. januára 2013
  • Reklamné a marketingové službyPlatné od utorok 15. januára 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od utorok 15. januára 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od utorok 15. januára 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od utorok 15. januára 2013
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - španielsky jazykPlatné od utorok 15. januára 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 15. januára 2013

    Adresa Jarná 2603/16, 01001 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 15. januára 2013

    Adresa Jarná 2603/16, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/58204/L
Hlavná činnosť
Ostatné vzdelávanie i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Re - Vision, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Re - Vision, s.r.o.

Jarná 2603/16, 01001 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.