Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46960627・Februárová 154, 958 01 Partizánske・Založené 2013
Obrat 2025
95 tis. €
+586 %Zisk 2025
8 679 €
+1 591 %Aktíva
234 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
96 tis. €
+9,9 %Zadlženosť
58,8 %
+0,2 ppHrubá marža
-96,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,2 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
3,7 %
+4,0 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
+9,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,64
+3,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 639 €
+4 083 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+150 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
88 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 360 € | 3 605 € | 0 € | 40 tis. € |
| Pridaná hodnota | −46 tis. € | −1 925 € | −4 125 € | −38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 9 605 € | 14 tis. € | 95 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 451 € | −1 643 € | −582 € | 8 679 € |
| Daň z príjmov | 325 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 325 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 227 tis. € | 240 tis. € | 212 tis. € | 234 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 20 tis. € | 14 tis. € | 7 813 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 20 tis. € | 14 tis. € | 7 813 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 227 tis. € | 220 tis. € | 198 tis. € | 226 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 195 tis. € | 195 tis. € | 195 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 221 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 25 tis. € | 2 771 € | 4 610 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 228 € | 313 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 227 tis. € | 240 tis. € | 212 tis. € | 234 tis. € |
| Vlastné imanie | 90 tis. € | 88 tis. € | 88 tis. € | 96 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 173 € | 173 € | 172 € |
| HV minulých rokov | −114 tis. € | −110 tis. € | −112 tis. € | −112 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 451 € | −1 643 € | −582 € | 8 679 € |
| Záväzky | 137 tis. € | 152 tis. € | 124 tis. € | 138 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 137 tis. € | 135 tis. € | 124 tis. € | 138 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 17 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 180 € | 180 € | 185 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Na piesku 18420/17, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na piesku 18420/17, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na piesku 18420/17, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na piesku 18420/17, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Horská 1312/18, 95806 Partizánske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.