Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

RET Invest, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46962557Sv. Cyrila a Metoda 830, 01301 Teplička nad VáhomZaložené 2012

Obrat 2024

16 tis. €

−8,6 %
IČO
46962557
DIČ
2023672189
IČ DPH
SK2023672189, podľa §4, registrácia od utorok 16. apríla 2013
Sídlo
RET Invest, s.r.o.Sv. Cyrila a Metoda 830 01301 Teplička nad Váhom
Dátum vzniku
sobota 29. decembra 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/58090/L

Zisk 2024

348 €

−97 %

Aktíva

85 tis. €

−1,3 %

Vlastný kapitál

61 tis. €

+0,6 %

Zadlženosť

27,9 %

−1,4 pp

Hrubá marža

21,4 %

−59 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−97 %
−1 017 €−1 496 €−1 557 €14 tis. €12 tis. €12 tis. €491 €5 275 €4 741 €11 tis. €348 €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+0,0 %
0 €0 €0 €16 tis. €16 tis. €16 tis. €16 tis. €16 tis. €16 tis. €16 tis. €16 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,2 %

−62 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,4 %

−12 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,6 %

−18 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,86

−12 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

688 €

−95 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

49,4 %

+32 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

35 tis. €

−39 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

0,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20140 €20150 €201616 tis. €201716 tis. €201816 tis. €201916 tis. €202016 tis. €202116 tis. €202217 tis. €202316 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru16 tis. €16 tis. €16 tis. €16 tis. €
Pridaná hodnota7 866 €8 050 €13 tis. €3 340 €
Výnosy z hospodárskej činnosti16 tis. €16 tis. €17 tis. €16 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 275 €4 741 €11 tis. €348 €
Daň z príjmov930 €837 €2 264 €340 €
Daň z príjmov splatná930 €837 €2 264 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok30 tis. €
  • Obežný majetok54 tis. €
  • Časové rozlíšenie776 €

Pasíva

  • Vlastné imanie61 tis. €
  • Záväzky24 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom58 tis. €81 tis. €86 tis. €85 tis. €
Neobežný majetok3 798 €3 798 €3 798 €30 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok3 798 €3 798 €3 798 €30 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok54 tis. €78 tis. €82 tis. €54 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €−1 000 €3 700 €11 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty54 tis. €79 tis. €78 tis. €42 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €776 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky58 tis. €81 tis. €86 tis. €85 tis. €
Vlastné imanie45 tis. €50 tis. €61 tis. €61 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov34 tis. €40 tis. €44 tis. €55 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 275 €4 741 €11 tis. €348 €
Záväzky13 tis. €31 tis. €25 tis. €24 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky13 tis. €21 tis. €25 tis. €19 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €10 tis. €0 €4 900 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €2 504 €3 050 €40 €930 €837 €2 264 €340 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • maloobchod a veľkoobchod s elektrickými a elektronickými zariadeniamiPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • maloobchod a veľkoobchod so stavebnými hmotami, stavebnými výrobkami a sanitárnou technikou so stavebným materiálom, s nátermi, lakmi, s tabuľovým sklom, so sanitárnym zariadenímPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • počítačové službyPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od sobota 29. decembra 2012
  • poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáPlatné od sobota 29. decembra 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 21. novembra 2025

    Adresa Hričovská 239/51, 01001 Žilina, Slovenská republika

  • Anton ObšivanZaniknuté
    Konateľsobota 29. decembra 2012 – utorok 18. novembra 2025

    Adresa Na Močiar 918/19, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika

  • Konateľsobota 29. decembra 2012 – pondelok 24. novembra 2025

    Adresa Na Močiar 918/19, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 25. novembra 2025

    Adresa Hričovská 239/51, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 19. novembra 2025 – pondelok 24. novembra 2025

    Adresa Na Močiar 918/19, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Anton ObšivanZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 29. decembra 2012 – utorok 18. novembra 2025

    Adresa Na Močiar 918/19, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 29. decembra 2012 – utorok 18. novembra 2025

    Adresa Na Močiar 918/19, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/58090/L
Hlavná činnosť
Zemné práce
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
RET Invest, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

RET Invest, s.r.o.

Sv. Cyrila a Metoda 830, 01301 Teplička nad Váhom

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.