Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46965084・Sv. Michala 5, 934 01 Levice・Založené 2013
Obrat 2023
0 €
−100 %Zisk 2023
−3 154 €
+30 %Aktíva
3 043 €
−74 %Vlastný kapitál
1 846 €
+285 %Zadlženosť
39,3 %
−57 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-103,6 %
−65 ppRentabilita aktív
ROE
-170,9 %
+771 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,54
+144 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 154 €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 846 €
+285 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-37,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 38 tis. € | 9 298 € | 669 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −4 960 € | −24 tis. € | −2 143 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 40 tis. € | 21 tis. € | 669 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | −23 tis. € | −4 520 € | −3 154 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 3 043 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 3 043 € |
| Zásoby | 824 € | 2 304 € | 1 020 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 087 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 7 831 € | 11 tis. € | 3 043 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | 3 043 € |
| Vlastné imanie | −19 tis. € | −18 tis. € | 480 € | 1 846 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −9 720 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | −23 tis. € | −4 520 € | −3 154 € |
| Záväzky | 47 tis. € | 28 tis. € | 11 tis. € | 1 197 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 47 tis. € | 28 tis. € | 11 tis. € | 1 197 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Vyškovec nad Ipľom 239, 93577 Vyškovce nad Ipľom, Slovenská republika
Adresa Boženy Nemcovej 872/11, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Cyrila a Metoda 360/12, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Cyrila a Metoda 360/12, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Vyškovce nad Ipľom 239, 93577 Vyškovce nad Ipľom, Slovenská republika
Adresa Boženy Nemcovej 872/11, 99001 Veľký Krtíš, Slovenská republika
Adresa Cyrila a Metoda 360/12, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Cyrila a Metoda 360/12, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.