Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46967028・Tehelná 227/8, 831 03 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2024
100 tis. €
−13 %Zisk 2024
−4 651 €
−560 %Aktíva
44 tis. €
+53 %Vlastný kapitál
13 tis. €
−26 %Zadlženosť
70,2 %
+32 ppHrubá marža
3,6 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,6 %
−5,5 ppZisk / výnosy
ROA
-10,7 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
-35,9 %
−42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,34
−52 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 691 €
−357 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-26,0 %
−56 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 719 €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 151 tis. € | 115 tis. € | 94 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 988 € | 19 tis. € | 11 tis. € | 3 408 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 151 tis. € | 115 tis. € | 100 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 625 € | −143 € | 1 011 € | −4 651 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 130 € | 427 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 40 tis. € | 28 tis. € | 44 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 8 108 € | 5 613 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 8 108 € | 5 613 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 40 tis. € | 20 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 32 tis. € | 19 tis. € | 33 tis. € |
| Finančné účty | 5 551 € | 8 777 € | 1 576 € | 4 712 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 40 tis. € | 28 tis. € | 44 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 625 € | −143 € | 1 011 € | −4 651 € |
| Záväzky | 7 007 € | 24 tis. € | 11 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 586 € | 4 869 € | 3 642 € | 2 361 € |
| Krátkodobé záväzky | 421 € | 19 tis. € | 7 232 € | 28 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 2 € | 6 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Nálepkova 1078/14, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Sibírska 1598/13, 83101 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Nálepkova 1078/14, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Sibírska 1598/13, 83101 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.