Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46979671・Pod Hájom 2401/10, 08006 Ľubotice・Založené 2013
Obrat 2025
4,69 mil. €
+35 %Zisk 2025
59 tis. €
−1,9 %Aktíva
2,85 mil. €
−9,8 %Vlastný kapitál
570 tis. €
+32 %Zadlženosť
80,0 %
−6,4 ppHrubá marža
37,4 %
+7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
2,1 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
10,3 %
−3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,79
−3,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
92 tis. €
+45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
36,5 %
+30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−228 tis. €
−5,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,89 mil. € | 2,94 mil. € | 3,38 mil. € | 4,61 mil. € |
| Pridaná hodnota | 752 tis. € | 919 tis. € | 1,02 mil. € | 1,72 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,01 mil. € | 3,03 mil. € | 3,48 mil. € | 4,69 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 150 tis. € | 140 tis. € | 60 tis. € | 59 tis. € |
| Daň z príjmov | 43 tis. € | 41 tis. € | 3 840 € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 43 tis. € | 41 tis. € | 3 840 € | 34 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,81 mil. € | 2,17 mil. € | 3,16 mil. € | 2,85 mil. € |
| Neobežný majetok | 735 tis. € | 1,48 mil. € | 2,18 mil. € | 2,0 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 735 tis. € | 1,48 mil. € | 2,18 mil. € | 2,0 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,06 mil. € | 672 tis. € | 959 tis. € | 844 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 696 tis. € | 631 tis. € | 934 tis. € | 812 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 366 tis. € | 41 tis. € | 9 653 € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 15 tis. € | 14 tis. € | 25 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,81 mil. € | 2,17 mil. € | 3,16 mil. € | 2,85 mil. € |
| Vlastné imanie | 341 tis. € | 372 tis. € | 432 tis. € | 570 tis. € |
| Základné imanie | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 6 880 € | 14 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € |
| HV minulých rokov | 165 tis. € | 199 tis. € | 332 tis. € | 468 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 150 tis. € | 140 tis. € | 60 tis. € | 59 tis. € |
| Záväzky | 1,47 mil. € | 1,8 mil. € | 2,73 mil. € | 2,28 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | −28 tis. € | 603 tis. € | 811 tis. € | 392 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,43 mil. € | 687 tis. € | 1,18 mil. € | 1,07 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 2 000 € | 20 tis. € | −30 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 386 tis. € | 377 tis. € | 411 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 56 tis. € | 92 tis. € | 388 tis. € | 379 tis. € |
| Rezervy | 14 tis. € | 8 823 € | 12 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Vansovej 6529/6, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vansovej 6529/6, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vansovej 6529/6, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vansovej 6529/6, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vansovej 6529/6, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.