Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ETILOG, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46980202Strojnícka 9/A, 08006 PrešovZaložené 2013

Obrat 2025

13,01 mil. €

−30 %
IČO
46980202
DIČ
2023672860
IČ DPH
SK2023672860, podľa §4, registrácia od streda 20. februára 2013
Sídlo
ETILOG, s.r.o.Strojnícka 9/A 08006 Prešov
Dátum vzniku
utorok 15. januára 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/34301/P

Zisk 2025

230 tis. €

−35 %

Aktíva

5,81 mil. €

+1,8 %

Vlastný kapitál

3,99 mil. €

+4,2 %

Zadlženosť

31,3 %

−1,6 pp

Hrubá marža

27,1 %

+6,3 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−35 %
20 tis. €20 tis. €49 tis. €190 tis. €636 tis. €836 tis. €277 tis. €−524 tis. €984 tis. €1,0 mil. €355 tis. €230 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−34 %
858 tis. €858 tis. €2,23 mil. €5,98 mil. €13,01 mil. €14,07 mil. €14,99 mil. €12,88 mil. €14,02 mil. €18,87 mil. €18,94 mil. €12,49 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,8 %

−0,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

4,0 %

−2,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

5,8 %

−3,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,53

−17 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

298 tis. €

−37 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,6 %

−1,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

2,68 mil. €

−24 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

27,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

868 tis. €2014868 tis. €20152,25 mil. €20166,09 mil. €201713,28 mil. €201812,3 mil. €201911,52 mil. €202012,45 mil. €202114,72 mil. €202219,42 mil. €202318,65 mil. €202413,01 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru14,02 mil. €18,87 mil. €18,94 mil. €12,49 mil. €
Pridaná hodnota4,18 mil. €4,51 mil. €3,95 mil. €3,39 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti14,72 mil. €19,42 mil. €18,65 mil. €13,01 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení984 tis. €1,0 mil. €355 tis. €230 tis. €
Daň z príjmov148 tis. €186 tis. €115 tis. €67 tis. €
Daň z príjmov splatná142 tis. €184 tis. €109 tis. €70 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok1,36 mil. €
  • Obežný majetok4,44 mil. €
  • Časové rozlíšenie14 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie3,99 mil. €
  • Záväzky1,82 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom5,64 mil. €7,02 mil. €5,71 mil. €5,81 mil. €
Neobežný majetok1,09 mil. €967 tis. €463 tis. €1,36 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok1,06 mil. €960 tis. €457 tis. €529 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok31 tis. €6 942 €6 277 €2 910 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €827 tis. €
Obežný majetok4,54 mil. €6,04 mil. €5,23 mil. €4,44 mil. €
Zásoby2,63 mil. €2,23 mil. €1,06 mil. €2,37 mil. €
Dlhodobé pohľadávky22 tis. €21 tis. €15 tis. €16 tis. €
Krátkodobé pohľadávky1,52 mil. €3,44 mil. €2,45 mil. €1,79 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty362 tis. €345 tis. €1,7 mil. €259 tis. €
Časové rozlíšenie17 tis. €14 tis. €21 tis. €14 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky5,64 mil. €7,02 mil. €5,71 mil. €5,81 mil. €
Vlastné imanie2,48 mil. €3,48 mil. €3,83 mil. €3,99 mil. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov1,49 mil. €2,48 mil. €3,47 mil. €3,76 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení984 tis. €1,0 mil. €355 tis. €230 tis. €
Záväzky3,16 mil. €3,53 mil. €1,88 mil. €1,82 mil. €
Dlhodobé záväzky29 tis. €5 085 €7 474 €9 968 €
Krátkodobé záväzky2,37 mil. €3,23 mil. €1,71 mil. €1,75 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé205 tis. €79 tis. €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé476 tis. €133 tis. €79 tis. €0 €
Rezervy70 tis. €85 tis. €79 tis. €57 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

5 574 €5 574 €16 tis. €77 tis. €175 tis. €237 tis. €89 tis. €−5 738 €148 tis. €186 tis. €115 tis. €67 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie174 768,71 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 15. januára 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 15. januára 2013
  • odevná výrobaPlatné od utorok 15. januára 2013
  • textilná výrobaPlatné od utorok 15. januára 2013
  • výroba kožených a kožušinových výrobkovPlatné od utorok 15. januára 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 5
  • Konateľod streda 20. apríla 2016

    Adresa Bernbachstr. 8, 93491 Stamsried, Nemecká spolková republika

  • Konateľod streda 20. apríla 2016

    Adresa Sageliboden 6, 6173 Flühli, Švajčiarska konfederácia

  • Konateľstreda 20. apríla 2016 – štvrtok 16. marca 2023

    Adresa Bernbachstr. 8, 93491 Stamsried, Nemecká spolková republika

  • Konateľstreda 20. apríla 2016 – piatok 24. októbra 2025

    Adresa Talstrasse 20, 6372 Ennetmoos, Švajčiarska konfederácia

  • Judit PónyaZaniknuté
    Konateľutorok 15. januára 2013 – nedeľa 1. mája 2016

    Adresa Boriny 1365/19, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 25. októbra 2025

    Adresa Sageliboden 6, 6173 Flühli, Švajčiarska konfederácia

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 24. septembra 2022

    Adresa Bernbachstr. 8, 93491 Stamsried, Nemecká spolková republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 7. marca 2023 – piatok 24. októbra 2025

    Adresa Talstrasse 20, 6372 Ennetmoos, Švajčiarska konfederácia

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 24. septembra 2022 – pondelok 6. marca 2023

    Adresa Bernbachstr. 8, 93491 Stamsried, Nemecká spolková republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 15. januára 2013 – piatok 23. septembra 2022

    Adresa Bernbachstr. 8, 93491 Stamsried, Nemecká spolková republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 15. januára 2013 – piatok 23. septembra 2022

    Adresa Bernbachstr. 8, 93491 Stamsried, Nemecká spolková republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/34301/P
Hlavná činnosť
Výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ETILOG, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ETILOG, s.r.o.

Strojnícka 9/A, 08006 Prešov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.