Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46992847・Oravská Lesná 213, 02957 Oravská Lesná・Založené 2013
Obrat 2025
359 tis. €
−49 %Zisk 2025
−1 372 €
−108 %Aktíva
282 tis. €
−26 %Vlastný kapitál
275 tis. €
+64 %Zadlženosť
2,5 %
−53 ppHrubá marža
38,2 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,4 %
−2,9 ppZisk / výnosy
ROA
-0,5 %
−5,2 ppRentabilita aktív
ROE
-0,5 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
36,24
+837 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
576 €
−97 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
338,2 %
+316 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
142 tis. €
+6,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 636 tis. € | 607 tis. € | 670 tis. € | 215 tis. € |
| Pridaná hodnota | 235 tis. € | 244 tis. € | 255 tis. € | 82 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 647 tis. € | 619 tis. € | 705 tis. € | 359 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | −1 372 € |
| Daň z príjmov | 6 540 € | 3 786 € | 4 935 € | 1 948 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 540 € | 3 786 € | 4 935 € | 1 948 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 391 tis. € | 366 tis. € | 379 tis. € | 282 tis. € |
| Neobežný majetok | 236 tis. € | 191 tis. € | 197 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 236 tis. € | 191 tis. € | 197 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 154 tis. € | 173 tis. € | 180 tis. € | 146 tis. € |
| Zásoby | 2 649 € | 1 914 € | 1 273 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 99 tis. € | 109 tis. € | 111 tis. € | 128 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 52 tis. € | 62 tis. € | 68 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 867 € | 1 802 € | 1 579 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 391 tis. € | 366 tis. € | 379 tis. € | 282 tis. € |
| Vlastné imanie | 137 tis. € | 150 tis. € | 168 tis. € | 275 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 517 € | 517 € | 517 € | 517 € |
| HV minulých rokov | 108 tis. € | 131 tis. € | 144 tis. € | 162 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | −1 372 € |
| Záväzky | 255 tis. € | 216 tis. € | 212 tis. € | 7 003 € |
| Dlhodobé záväzky | 159 tis. € | 135 tis. € | 139 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 51 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € | 4 040 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 43 tis. € | 33 tis. € | 22 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 1 512 € | 1 989 € | 3 872 € | 2 963 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Jasenovská 382, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 213, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Jasenovská 382, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Adresa Oravská Lesná 213, 02957 Oravská Lesná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Pavol Vrábeľ - autodoprava, s.r.o.
Oravská Lesná 213, 02957 Oravská Lesná
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.