Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46997229・Martina Rázusa 1140/98, 010 01 Žilina・Založené 2013
Obrat 2025
509 tis. €
+12 %Zisk 2025
−21 tis. €
−312 %Aktíva
286 tis. €
−5,4 %Vlastný kapitál
1 139 €
−98 %Zadlženosť
99,6 %
+17 ppHrubá marža
4,0 %
−5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,0 %
−6,2 ppZisk / výnosy
ROA
-7,2 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
-1 802,7 %
−1 821 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,50
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−197 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-23,0 %
−67 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
94 tis. €
−39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,08 mil. € | 642 tis. € | 442 tis. € | 501 tis. € |
| Pridaná hodnota | 108 tis. € | 56 tis. € | 40 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,08 mil. € | 673 tis. € | 453 tis. € | 509 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 401 € | −16 tis. € | 9 681 € | −21 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 567 € | 523 € | 7 541 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 567 € | 523 € | 7 541 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 403 tis. € | 356 tis. € | 303 tis. € | 286 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 8 288 € | 2 437 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 8 288 € | 2 437 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 372 tis. € | 346 tis. € | 282 tis. € | 284 tis. € |
| Zásoby | 183 tis. € | 160 tis. € | 192 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 103 tis. € | 123 tis. € | 58 tis. € | 203 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 86 tis. € | 63 tis. € | 32 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 252 € | 1 921 € | 18 tis. € | 2 018 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 403 tis. € | 356 tis. € | 303 tis. € | 286 tis. € |
| Vlastné imanie | 59 tis. € | 43 tis. € | 52 tis. € | 1 139 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 23 tis. € | 6 490 € | 16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 401 € | −16 tis. € | 9 681 € | −21 tis. € |
| Záväzky | 345 tis. € | 314 tis. € | 251 tis. € | 285 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 246 € | 1 707 € | 1 260 € | 1 282 € |
| Krátkodobé záväzky | 268 tis. € | 176 tis. € | 127 tis. € | 190 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 72 tis. € | 135 tis. € | 121 tis. € | 94 tis. € |
| Rezervy | 2 541 € | 740 € | 740 € | 364 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Chočská 1529/9, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Chočská 1529/9, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.