Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46999337・Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2013
Obrat 2022
156 tis. €
−22 %Zisk 2022
7 708 €
−28 %Aktíva
148 tis. €
−39 %Vlastný kapitál
79 tis. €
+11 %Zadlženosť
46,8 %
−24 ppHrubá marža
19,2 %
+4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,9 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
5,2 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
9,8 %
−5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,95
+152 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 708 €
−43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
111 tis. €
+0,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 79 tis. € | 197 tis. € | 156 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 908 € | −16 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 105 tis. € | 200 tis. € | 156 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 250 € | 350 € | 11 tis. € | 7 708 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 2 843 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 103 tis. € | 240 tis. € | 148 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 053 € | 4 280 € | 15 tis. € | 8 667 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 053 € | 4 280 € | 15 tis. € | 8 667 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 331 € | 99 tis. € | 225 tis. € | 139 tis. € |
| Zásoby | 20 € | 42 tis. € | 97 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 670 € | 15 tis. € | 116 tis. € | 117 € |
| Finančné účty | 1 641 € | 42 tis. € | 12 tis. € | 42 tis. € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 103 tis. € | 240 tis. € | 148 tis. € |
| Vlastné imanie | −47 tis. € | −47 tis. € | 71 tis. € | 79 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −47 tis. € | −53 tis. € | −53 tis. € | −42 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 250 € | 350 € | 11 tis. € | 7 708 € |
| Záväzky | 58 tis. € | 150 tis. € | 170 tis. € | 69 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 16 tis. € | 11 tis. € | 6 821 € | 105 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 140 tis. € | 115 tis. € | 28 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 48 tis. € | 41 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Sibírska 45, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Andreja Hlinku 6, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Mariánska 1360/6, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Sibírska 45, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 2, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Andreja Hlinku 6, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Sibírska 45, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Fullframe s. r. o. v konkurze
Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.