Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47003189・Piaristická 6836, 91101 Trenčín・Založené 2013
Obrat 2025
24 tis. €
+24 %Zisk 2025
−109 €
+99 %Aktíva
6 032 €
+24 %Vlastný kapitál
4 092 €
+246 %Zadlženosť
32,2 %
−125 ppHrubá marža
-25,1 %
−1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
+43 ppZisk / výnosy
ROA
-1,8 %
+172 ppRentabilita aktív
ROE
-2,7 %
−306 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,23
+374 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
231 €
+103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
147,2 %
+151 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 140 €
+284 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 478 € | −4 456 € | −4 331 € | −4 278 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 057 € | −3 865 € | −8 487 € | −109 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 5 214 € | 4 873 € | 6 032 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 5 214 € | 4 855 € | 5 994 € |
| Zásoby | 2 616 € | 3 699 € | 4 042 € | 5 101 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 480 € | 629 € | 223 € | 223 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 019 € | 886 € | 590 € | 670 € |
| Časové rozlíšenie | 85 € | 0 € | 18 € | 38 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 5 214 € | 4 873 € | 6 032 € |
| Vlastné imanie | 2 553 € | 689 € | −2 799 € | 4 092 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −22 tis. € | −25 tis. € | −34 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 057 € | −3 865 € | −8 487 € | −109 € |
| Záväzky | 8 186 € | 4 525 € | 7 672 € | 1 940 € |
| Dlhodobé záväzky | 86 € | 86 € | 86 € | 86 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 100 € | 4 439 € | 7 111 € | 1 854 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 475 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 461 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Norovce 131, 95638 Norovce, Slovenská republika
Adresa Soblahovská 1104/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Norovce 131, 95638 Norovce, Slovenská republika
Adresa Soblahovská 1104/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.