Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47010631・Osloboditeľská 8, 831 07 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2024
805 tis. €
+27 %Zisk 2024
12 tis. €
+283 %Aktíva
363 tis. €
−22 %Vlastný kapitál
−32 tis. €
+35 %Zadlženosť
108,9 %
−1,7 ppHrubá marža
6,7 %
−0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
+2,6 ppRentabilita aktív
ROE
-36,8 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,01
+28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+229 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,3 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 006 €
+102 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 471 tis. € | 643 tis. € | 627 tis. € | 789 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 9 121 € | 43 tis. € | 53 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 483 tis. € | 643 tis. € | 634 tis. € | 805 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 468 € | −35 tis. € | 3 115 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 563 € | 0 € | 1 679 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 427 tis. € | 471 tis. € | 467 tis. € | 363 tis. € |
| Neobežný majetok | 115 tis. € | 123 tis. € | 122 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 115 tis. € | 123 tis. € | 122 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 312 tis. € | 347 tis. € | 345 tis. € | 232 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 2 352 € | 7 647 € | 3 284 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 234 tis. € | 267 tis. € | 235 tis. € | 112 tis. € |
| Finančné účty | 64 tis. € | 78 tis. € | 102 tis. € | 116 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 427 tis. € | 471 tis. € | 467 tis. € | 363 tis. € |
| Vlastné imanie | −30 tis. € | −64 tis. € | −50 tis. € | −32 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −35 tis. € | −35 tis. € | −58 tis. € | −49 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 468 € | −35 tis. € | 3 115 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 456 tis. € | 535 tis. € | 517 tis. € | 395 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 5 318 € | 2 649 € | −1 € |
| Krátkodobé záväzky | 404 tis. € | 474 tis. € | 438 tis. € | 230 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 42 tis. € | 44 tis. € | 54 tis. € | 136 tis. € |
| Rezervy | 7 620 € | 14 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa E.B.Lukáča 1143/28, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa Smetanov háj 290/22, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa E.B.Lukáča 1143/28, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa Smetanov háj 290/22, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa E.B.Lukáča 1143/28, 93601 Šahy, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.