Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

L.U.C.I. s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 47011092Malonecpalská 230/26, 97101 PrievidzaZaložené 2013

Obrat 2024

65 tis. €

−2,9 %
IČO
47011092
DIČ
2023699832
IČ DPH
SK2023699832, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. septembra 2013
Sídlo
L.U.C.I. s. r. o.Malonecpalská 230/26 97101 Prievidza
Dátum vzniku
streda 13. februára 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/27687/R

Zisk 2024

3 978 €

+1 196 %

Aktíva

39 tis. €

+27 %

Vlastný kapitál

31 tis. €

+15 %

Zadlženosť

20,2 %

+8,7 pp

Hrubá marža

11,1 %

+4,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1 196 %
2 692 €3 491 €4 325 €3 566 €1 295 €277 €2 098 €2 059 €633 €307 €3 978 €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−2,7 %
151 tis. €158 tis. €159 tis. €154 tis. €143 tis. €119 tis. €75 tis. €31 tis. €49 tis. €67 tis. €65 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,1 %

+5,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

10,2 %

+9,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

12,8 %

+12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,95

−43 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 955 €

+930 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

19,7 %

−16 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

31 tis. €

+15 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-8,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

151 tis. €2014159 tis. €2015159 tis. €2016159 tis. €2017144 tis. €2018120 tis. €201976 tis. €202033 tis. €202151 tis. €202267 tis. €202365 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru31 tis. €49 tis. €67 tis. €65 tis. €
Pridaná hodnota6 208 €2 325 €4 170 €7 229 €
Výnosy z hospodárskej činnosti33 tis. €51 tis. €67 tis. €65 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 059 €633 €307 €3 978 €
Daň z príjmov411 €330 €174 €977 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok39 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie31 tis. €
  • Záväzky7 872 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom28 tis. €29 tis. €31 tis. €39 tis. €
Neobežný majetok1 525 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok1 525 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok27 tis. €29 tis. €31 tis. €39 tis. €
Zásoby14 tis. €8 298 €8 059 €5 060 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 267 €1 410 €1 615 €1 977 €
Finančné účty9 222 €19 tis. €21 tis. €32 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky28 tis. €29 tis. €31 tis. €39 tis. €
Vlastné imanie26 tis. €27 tis. €27 tis. €31 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov18 tis. €20 tis. €21 tis. €21 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 059 €633 €307 €3 978 €
Záväzky2 043 €1 874 €3 519 €7 872 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky2 139 €1 970 €3 519 €7 872 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé−96 €−96 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

964 €984 €1 220 €966 €344 €396 €318 €411 €330 €174 €977 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHRok vzniku dôvodov2023Dátum zverejneniapiatok 6. októbra 2023Áno
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2014Dátum zverejneniasobota 29. novembra 2014Dátum odobratia zo zoznamuutorok 2. mája 2017Áno
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie323,9 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu185,99 €Áno

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné od utorok 25. mája 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 25. mája 2021
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 13. februára 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 13. februára 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od streda 13. februára 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od streda 13. februára 2013
  • Reklamné a marketingové službyPlatné od streda 13. februára 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 13. februára 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 13. februára 2013
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od streda 13. februára 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 13. februára 2013

    Adresa Malonecpalská 230/26, 97101 Prievidza, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 13. februára 2013

    Adresa Malonecpalská 230/26, 97101 Prievidza, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/27687/R
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
L.U.C.I. s. r. o.

Sídlo spoločnosti

L.U.C.I. s. r. o.

Malonecpalská 230/26, 97101 Prievidza

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.