Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47012137・Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2024
142 tis. €
+4,2 %Zisk 2024
−3 742 €
−384 %Aktíva
23 tis. €
−6,1 %Vlastný kapitál
5 087 €
−42 %Zadlženosť
78,3 %
+14 ppHrubá marža
29,0 %
−1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,6 %
−3,6 ppZisk / výnosy
ROA
-16,0 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
-73,6 %
−88 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,21
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 782 €
−283 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-34,5 %
−48 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 081 €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 106 tis. € | 116 tis. € | 136 tis. € | 142 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 46 tis. € | 42 tis. € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 106 tis. € | 116 tis. € | 136 tis. € | 142 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 134 € | 435 € | 1 316 € | −3 742 € |
| Daň z príjmov | 195 € | 192 € | 204 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 27 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 5 453 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 5 453 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 2 581 € | 3 823 € | 2 127 € | 4 685 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 558 € | 1 896 € | 3 321 € | 4 675 € |
| Finančné účty | 7 831 € | 6 889 € | 8 140 € | 8 615 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 27 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 078 € | 7 513 € | 8 829 € | 5 087 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 444 € | 1 578 € | 2 013 € | 3 329 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 134 € | 435 € | 1 316 € | −3 742 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 11 tis. € | 7 400 € | 3 447 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 8 575 € | 8 721 € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2039/77, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.